Рікардо
У вас такий безстрашний вид
І мужній погляд, що граф і я
Хотіли б знати, чи здатні ви
Зарізати людину.
Пройда-слуга погоджується.
Давайте же завдаток та ім’я.
Лопе Де Вега. Собака на сіні
Мама з маленькою дочкою їде у переповненому автобусі. Дитина кричить і вистрибує з її рук. «Ну замовкни вже!» - благає жінка. Проходить п'ять хвилин, дочка все не може заспокоїтися: «Вбити тебе мало!».
Вбити не тільки мало, але й легко."Ліквідатор", "чистильник", "стирач", "вбивця" - це все літературна норма. Або: "м'ясник", "мокрушнік", "важковаговик", "вайдот", "могила" - кримінальний сленг. Зустрічаються й інші назви даної професії. Але частіше її люблять називати словом, запозиченим з англійської мови, це слово - "кілер". Ця спеціальність ніде не афішується, але вона всім добре відома. Ця професія поряд з проституцією одна з найдавніших у світі. На початку становлення кілерського мистецтва вбивці використовували примітивну зброю: каміння, палиці, кийки, сокири. Розвиток металургії призвів до створення більш сильної зброї з гострими бронзовими лезами і наконечниками. Середина шістнадцятого століття, італієць Камілл Ветеллі винаходить пістолет. А далі, все більше зброї, все більше воєн і вбивств.
Немає людини - немає проблем!28 червня, 1914 року, Сараєво. Коли Гаврило Прінсип випустив дві кулі в ерцгерцога Франца Фердинанда, він сподівався звільнити Боснію від ярма австро-угорської монархії. Однак вбивця і не підозрював, що насправді зробив перші постріли світової війни. У підсумку померло 37,5 млн. чоловік, включаючи поранених і полонених. Гучні замовні вбивства нерідко залишаються нерозкритими до кінця. Хто замовник і чому вбили 35-го президента США Джона Кеннеді не відомо й досі. Великою ціною обходяться і невдачі кілерів. 1858, італійський змовник Орсіні робить замах на Наполеона III за допомогою бомби. Клієнт живий, але 150 осіб загинуло.
Владу правда не цікавить.Жертвами найманих убивць нерідко стають журналісти. 1995 рік, Москва. У під'їзді власного будинку вбитий двома пострілами відомий журналіст, телеведучий і гендиректор ОРТ Владислав Лістьєв. Він намагався зробити свій канал незалежним від рекламних компаній, контрольованих російською мафією.
За правду боролася і ще одна російська журналістка українського походження - Ганна Політковська, оглядач «Нової газети». «За що я не злюбила Путіна? Ось за це і не злюбила. За простоту, яка гірша за крадіжку. За цинізм. За расизм. За нескінченну війну. За брехню. За газ в "Норд-Ості". За трупи невинно «убієнних», що супроводжують весь його перший термін. Трупи, яких могло й не бути.» Багато її близьких та колег запевняють, її застрелили за дві години до того, як вона повинна була відправити до друку результати сенсаційного розслідування про тортури в Чечні. Журналістка дійсно зробила собі ім'я і репутацію на гострих публікаціях про кавказькі проблеми. Ні в кого немає сумнівів, що її вбивство - замовлене.
Широкий резонанс викликала подія 2000 року. У київській області було знайдено обезголовлений труп опозиційного журналіста Георгія Гонгадзе. За найпоширенішою версією, до захоплення та убивства журналіста причетні високопосадовці, наближені безпосередньо до Леоніда Кучми, який нібито особисто віддавав накази стосовно викрадення Гонгадзе. Йшло слідство. У 2005 році на своїй дачі убитий колишній глава МВС Юрій Кравченко. Він повинен був свідчити у справі про вбивство Георгія Гонгадзе, але не встиг. Смерть генерала кваліфікували як самогубство. Хоча "самогубець" стріляв в себе два рази, причому одним пострілом роздробив собі щелепу. Замовником даного злочину вважають колишнього президента Кучму і екс- віце-спікера Верховної ради В. Литвина.
Чим багатше ваші друзі, тим дорожче це вам обходиться.Сума, яку отримує кілер, залежить від того, хто береться за роботу, а також від складності завдання. Наприклад, в комуні Шен-Бужрі кантону Женева чоловік замовив вбивство своєї дружини трьом вихідцям з Косово, які повинні були отримати 400 тисяч франків (швейцарський франк майже дорівнює долару). В іншому випадку теща і дружина замовили вбивство чоловіка за 50 тисяч франків. А господар ресторану заплатив 20 тисяч за ліквідацію свого конкурента.
Сьогодні ціни на людське життя наступні: щоб замовити побутове вбивство треба заплатити кілерові від 200$ до 1500$. Вбивство бізнес-лайт (людина без охорони) - від 1000$ до 5000$. Вбивство бізнес-стандарт (можлива наявність охорони або інших ускладнюючих факторів) - від 3000$ до 10 000$. Вбивство бізнес-про (серйозна охорона, броньований автомобіль, інші фактори) - від 15 000$ до 100 000$. Особливий випадок (екстраординарні варіанти) - від 200 000$ до 1 000 000$.
Без кілерів важко уявити сучасне політичне або кримінальне життя. Фахівці стверджують, що кожне десяте вбивство в Україні є замовним. Існують кримінальні спецбригади, що професійно займаються вбивствами та кілери, що роблять «чистку» серед кілерів. Це ціла система, бізнес, який процвітає з кожним роком. Влада і гроші затуманюють розум людей і вони починають забувати – людське життя безцінне.
Всі матеріали на тему "Вартість життя"