репортаж
Була тільки в Нью Йорку там, так що можна вважати, що Америку то і не бачила. Київ - не Україна, Нью Йорк - не Америка.
З цієї поїздки стало ясно про себе, що в джунглях Індонезії мені набагато затишніше, ніж серед величезних скляних хмарочосів. З кожної поїздки залишаються самі моменти в пам'яті, ось, тепер, вже знаю чим найбільше саме мені сподобався Нью Йорк, заради чого, вважаю - варто туди зазирнути.
Чайнатаун і його локшина і азіати. Локшина смачна і дешева (2 $) - а азіати живуть своїм життям, неначе знаходяться на батьківщині. Їжа така ж смачна як і у В'єтнамі, в Чайнатауне трохи навіть забуваєш, що це Нью Йорк. 2 - must see - локшина і буддистський храм.
Централ парк - там дуже умиротворено - особливо поруч з центральним фонтаном - спокійно, зелено, красиві кам'яні скульптури, оброслі зеленим мохом. Зелений мох на камені особливо милий моєму сердцу.В централ парку обов'язково потрібно спробувати вафлі з морозивом та бельгійським шоколадом. Білок годувати заборонено - це протизаконно, будьте акуратніше.
Брайтон біч о 6 ранку. Так, це російсько-одеське-єврейське гетто зовсім не змінилося з фільму «брат 2» (або 1?). Та ж дерев'яна мостова, океан, чайки. Народ з 90- х, який так і залишився культурою, мовою, звичками в цій епосі. Брайтон біч мені запам'ятався туманним вологим вечером, коли я вперше у своєму житті пробувала зробити «колесо» на піску, відчуття себе їжачком в тумані, напевне, найзатишніше, що я відчула в цьому місті. З ранку там багато чайок - товсті, нахабні, клянчать їжу і репетують дурними голосами, але я люблю всіх годувати - і мені вони подобаються. І, звичайно ж, світанок. Спасибі тому, хто підняв мене заради нього в 5 з чим-то. Це було дуже гарно. В світанковий брайтон біч можна закохатися ...
Юніон сквер. Багатонаціональне місце - поруч тусуються кришнаїти, які співають «Харе Крішна», в 2 метрах від них євреї святкують Суккот, там же чорношкірі американці змагаються у танцях. А в строні від них інваліди катаються на візках, бездомний, сидячи на смітнику, попиває кока колу, дідусі грають у шахи. Загалом вся Америка в зборі - в одному місці. Вкрай колоритне містечко.
Metropolitan музей - весь світ за 1 день. Інсталяції інтер'єрів, предмети побуту, музичні інструменти, мистецтво, скульптури, картини - все - все - все потрохи від кожної країни. Якщо Китай - то це дворик з дерев'яними загнутими дахами, маленький ставок з коропами і бамбук, якщо Єгипет, то прям цілий храм навколо якого рів з лотосами. Загалом дуже повно, докладно і про все, найкрасивіший і повний музей, який бачила коли небудь.