реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Приступенко Тетяна Олегівна
Викладачі кафедри
Приступенко Тетяна Олегівна

Приступенко Тетяна Олегівна

Кандидат історичних наук, професор,
завідувачка кафедрою періодичної преси.

Народилася у місті Белз Львівської області 4 вересня 1956 року у сім'ї відомого в Україні журналіста Олега Георгійовича Приступенко.

У 1979 році з відзнакою закінчила факультет журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка. З 1983 року почала працювати на посаді асистента кафедри історії партійної преси, з 1990 року - на посаді доцента. У різний час працювала у газетах "Вечірній Київ", "Сільські вісті", була заступником редактора та головним редактором газети "Бориспільський телеграф".

У 1982 році захистила кандидатську дисертацію з проблем функціонування молодіжної преси. З грудня 1999 року - завідувач кафедри періодичної преси.

У 2000 та 2005 роках Вченою радою університету було обрано на посаду заступника директора з навчальної роботи Інституту журналістики. З 2005 року - професор кафедри періодичної преси.

У 1997 році була нагороджена Почесною грамотою Спілки журналістів України за підготовку журналістських кадрів. У 2001 та 2005 роках була відзначена Подяками Київської міської державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток вищої освіти України. У 1994, 1999 та 2005 роках - Почесними грамотами за особливо видатні заслуги перед Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. У 2001 році було присвоєне почесне звання "Заслужений журналіст України".

У своєму доробку має понад 160 наукових праць. Автор монографії "Правові засади функціонування сучасних засобів масової комунікації", навчальних посібників "Современная журналистика", "Право і журналістика", "Теорія журналістики: етичні та правові засади діяльності засобів масової інформації", "Самостійна робота студентів в умовах збільшення її обсягу" тощо.

У 2006 році з нагоди 50-річчя від дня народження Тетяни Олегівни Інститутом журналістики було видано збірник "Наукові читання Інституту журналістики: На пошану Т.О. Приступенко".

Член Національної спілки журналістів України.
(044) 481-45-61