реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність

Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність

Вікторія Либусь, 2 курс.
Молодий, амбіційний і успішний, у свої 22 ,президент першої української ліберальної організації для молоді «Ліберально-демократична ліга України», головний координатор всесвітнього руху «Free Hong Kong Center», майбутній кандидат у депутати Верховної Ради 2019.
Артур Харитонов розповів про свої погляди на політичну сферу в Україні і про те , що потрібно аби стати справді цінним політичним діячем для українського суспільства. Він впевнений: нам треба створити адекватний політикум, з ідеологічними партіями, програмами та політиками світових стандартів.


- Артуре, чому Ви вирішили обрати саме політичну сферу?
- Думаю, це не я обирав політику - це вона обрала мене. Десь з третього класу, після подій Помаранчевої революції, я збагнув, що єдине, від чого я роблюся дійсно щасливим, - політика та робота на благо українського суспільства. Відтоді я не змінював думки: закінчив спеціалізований правничий клас, потім вступив до юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка (на кафедру конституційного права), і пізніше, - коли став ідейним засновником першої української ліберальної організації для молоді «Ліберально-демократична ліга України».
«Політика – це мистецтво можливого та, як на мене, найцікавіша сфера для кожного суспільства, адже саме через інструменти громадської та політичної діяльності можна завдати порядок денний реформам і змінювати світ навколо нас.»
Щодо змін, то ні для кого не секрет, що Україні вони конче необхідні, як і нове покоління, адже старі політики давно перетворилися на ракові пухлини нашої держави. Доки ми обираємо між олігархом і олігархом, світ рухається далі щохвилини, а ми лишаємося у виходу з воріт радянського минулого. Молоді, більшості з нас, не потрібний спадок радянської окупації, - нам потрібна демократична відкрита європейська Україна, яка є частиною глобальних процесів і генератором прогресу для Заходу і Сходу. А для цього нам треба створити адекватний політикум, з ідеологічними партіями, програмами та політиками світових стандартів.
Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність: якщо ми хочемо жити в суспільстві, що є щасливим, що процвітає, нам треба брати ініціативи у власні руки. І особисто я готовий присвятити цьому все життя.

- А які переваги і недоліки у цієї діяльності на Вашу думку ?
- Політика – це стиль життя, тому важко об’єктивно говорити про його переваги та недоліки. Це вибір кожної людини, і якщо вона його зробила, то має розуміти конкретні наслідки, які на неї очікують.
«У справжніх політиків нема вихідних, нема «домашнього вечора», нема часу на емоції заради емоцій.»
Якщо маєш хист до політики – рано чи пізно отримуєш повноваження та широке коло контрактів, які не мають інші люди. Але це все більше про відповідальність – якщо любиш на себе її брати, то тоді всі недоліки стануть просто частинами єдиного шляху.

- Що потрібно зробити і обов'язково знати, перед тим, як балотуватися у депутати?
- Треба дуже багато вчитися та знати, перш ніж робити такий вибір. Систему виборчого законодавства та філософію виборчого права, політологію, соціологію, основи менеджменту та психології, - це тільки мінімум, яким має оволодіти людина, яка прагне бути обраною як депутат.
«За європейськими стандартами, звісно, адже в Україні, на жаль, достатньо просто грошей, щоб маніпулювати невимогливим електоратом та підкупити виборців.»
Щоб не проводити лекцію з цього питання, скажу дуже коротко: треба бути готовим вкладатися в цю справу всіма силами та ресурсами та мати команду, яка буде поруч. Коли ми дивимося на політиків (світових, не українських – більшість вітчизняних давно перетворилася на корупційний шлак), ми бачимо красиву картинку. Але за кожною красивою картинкою стоїть історія однієї особистості та титанічна робота близьких людей, які, умовно кажучи, працювали за сценою. Тому треба шанувати своїх близьких – без них би ніколи нічого не сталося.

- Щоб хотіли змінити у політичній системі України чи запозичити в інших держав або навпаки, що інші країни можуть запозичити у нас?
- Занадто широке питання, щоб коротко на нього відповісти. Досвід міжнародної діяльності дозволяє мені знайти механізму та інструменти, які могли б бути корисними Україні, в усьому світі. Лиш до прикладу можу навести японську модель децентралізації, німецьку модель парламентаризму, латвійську модель люстрації, шведську систему охорони навколишнього природного середовища, англійську модель суду присяжних, південнокорейську модель системи забезпечення національної безпеки, австралійську модель забезпечення умов ведення бізнесу та систему захисту прав людини. Цей перелік не є вичерпним. У кожному куточку світу є те, чому має навчитися Україна, як колись, після ізоляції, Японія вчилася тому, як це – розбудовувати все від самого початку.

- Які проекти/громадські ініціативи/ідеї Ви підтримуєте зараз і загалом, які плани на майбутнє?
- Як я вже сказав, я є президентом громадської організації «Ліберально-демократична ліга України» (ГО «ЛДЛУ»), яка входить до Міжнародної федерації ліберальної молоді (IFLRY), Європейської ліберальної молоді (LYMEC) та Національної молодіжної ради України. За три роки існування «ЛДЛУ» зробила фактично неможлива: по-перше, консолідувала нову генерацію українських лібералів і дала надію всім прихильникам відкритого суспільства на докорінні зміни в Україні, по-друге, вивела Україну на світовий ліберальний порядок денний і стократно підвищила репутацію громадян України як глобальних змінотворців, по-третє, залишилася абсолютно незалежно (і буде залишатися) від олігархів – усі члени нашої організації є віком від 14 до 27 років. Також я є координатором руху Free Hong Kong Center, оскільки питання Гонконгу дуже близькі України в контексті «Революція Гідності – Революція Парасольок».
Щодо планів на майбутнє, то однозначно я буду більше заглиблюватися в українську політику з метою вивести нову генерацію з умов камерного активізму до сфери реальної політики. Окрім того, що наступні три роки я служитиму президентом в «ЛДЛУ», адже тільки нещодавно (15 вересня 2018) був переобраний на другий термін, я планую взяти участь у найближчих виборах. Однак, поки що залишимо деталі в таємниці.

- Дякуємо, Артуре, за таку відверту розповідь по свої плани та погляди на політичну діяльність в Україні і бажаємо Вам успіху на шляху до зміцнення нашої держави.

22.09.18
Схожі новини
Коментарі
Останні добавлені
«Семь дней» з життя Сергія Кириченка»
"Віче" №1, 2018
"Де-факто", №1 2018
Валентин Мондріївський: «Подобається образ Зеленського, але що буде, якщо він стане Президентом?»
Інформаційна боротьба напередодні виборів
«Україна понад усе!»: репортаж з маршу УПА в Києві
Усіма «Забутий» парад
Христина Равлюк: «На інформаційні вкиди треба реагувати миттєво»
Моя особиста думка на вашу особисту думку
Кого вважати достойним?
Олесь Маляревич: Якщо б за це платили гроші я працював би в 10 разів ефективніше
Костянтин Сердюк: «Жінки кладуть мої труси собі в гаманці та мріють народити від мене дітей!»
Олег Костюшко: «Настав час Україні бути державою-сервіс, а не державою-поводир!»
СУДДЯ ЄВГЕН ЧАКУ: «ЗАВЖДИ БУДЕ НЕЗАДОВОЛЕНА СТОРОНА, ТОМУ ДО КРИТИКИ ТРЕБА ВЖЕ ДАВНО ЗВИКНУТИ»
Богдан Ходаковський: “Як тільки щось починається, завжди погляньте на перший-другий ряд – там будуть наші”
Максим Зуєв: «Ми плануємо спонукати приватних власників передавати свої землі на безоплатній основі»
Юрій Коновальчук: «Мета будь-якої партії — це захоплення влади»
Валерій Танцюра: «У Києві з 2,5 тисяч дітей-сиріт лише 20 перебувають у державних установах»
Віктор Таран: "Суспільство – дзеркало влади"
Владислав Потапенко: «Гречкофіли» є у кожній демократичній країні, а не тільки в Україні!
Наталія Манойленко: «Чим масштабніші наші справи, тим масштабніші наші помилки»
До 100-річчя з Дня Народження Дмитра Прилюка
Вибіркові дисципліни 2019
Дмитро Лінько: «Ми колись чули, що АТО триватиме декілька годин»
Вибори не за горами
Презумпція винуватості бізнесу проти презумпції невинуватості чиновника, або у світі влади та бізнесу.
Андрій Андріїв: "Прийшов час, коли я не можу залишатися осторонь"
Одкровення з Петром Юрчишиним
Роман Колесник: Немає нічого неможливого для людини, яка прагне бути політиком та розуміє заради чого вона це робить
Наталія Шульга: «Ідеальний політик — це людина, яка спить спокійно»
Вадим Гутцайт: «Поради не зараз молоді, а поради в усі часи для молоді»
Ігор Бєлов: «Якщо ти вступаєш в партію, то вважається, що на тобі клеймо…»
Олександр Глазов: “ Якщо ти не займаєшся політикою – то вона займається тобою”
Стасів Владислава: «Україна – починається з себе!»
Олександр Васильківський: "Нам потрібно зберігати та захищати свою національну ідентичність "
В’ячеслав Деркач: «Покладатися треба тільки на себе і на людей, які прагнуть змін на краще»
Владислав Михайленко: Ще одна черга парку “Наталка” вийшла надзвичайно кльовою і отримала дуже багато схвальних відгуків від задоволених киян
Ростислав Смірнов: «Я б забрав у пенсіонерів право голосу»
Парламент, консерватизм і українська ментальність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Юрий Коновальчук: «Так вынуждает система»
Наталія Приходько: «Депутат – це водночас психолог»
«Я виступаю за легалізацію проституції та легких наркотиків», – Держсек МІП
Таміла Нартова : «Я хочу піти у політику, мені це подобається, хоча раніше у мене такого не було.»
Аліна Яворська: «Українська політична система не відповідає європейським аналогам»
Олександр Солонько: «Свобода» ще скаже своє слово в українській політиці
Ігор Коліушко: «Образилися – ну й нехай. Ми працюємо з тими, хто не ображається»
Вікторія Римарук: «Попередники Порошенка не ставили в центр своєї уваги простого українця»
Мустафа Найєм: «Політика – це викривлене дзеркало»
Вічні проблеми Києва. Чи скресла крига?
Вероніка Яковлєва: “Важливо мати стальні нерви і не “тупити”
Олег Фіалко: "Давайте просто перенесемо модель роботи мера на моє депутатство"
Грігол Катамадзе: Україна повинна стати «новим Китаєм» для Європи
Артур Мартовицкий: «А что такое парламент? Это 420 человек, каждый из которых не считает себя виноватым»
Тамара Плаксій: «Гра в політичні ігри з нардепами – справа небезпечна»
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
Жага до перемог
(044) 481-45-61