реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / AdreN: «Моя роль — найважливіша, якщо я з нею не можу впоратись, то гра може піти не в те русло»
AdreN: «Моя роль — найважливіша, якщо я з нею не можу впоратись, то гра може піти не в те русло»

AdreN: «Моя роль — найважливіша, якщо я з нею не можу впоратись, то гра може піти не в те русло»

Федченко Діана, 2 курс
Рубрика: Кіберспорт


— Уяви, що легендарний тренер «М.Ю», сер Алекс Фергюсон, подався у кіберспорт і почав тренувати команду Gambit. Як ти вважаєш, до чого б це призвело?
— Я не знаю до чого б це призвело, але мені було би страшно працювати під його керівництвом. Надто багато відповідальності, я думаю, що психологічно я б міг і не впоратись. З одного боку — це мрія, але з іншого — як можна доручити тренерство людині, яка не компетентна в сфері Counter-Strike?

— Із ким би з футболістів «Манчестер Юнайтед» хотів би зіграти в CS?
— Я хотів би зіграти з якимось колишнім гравцем, можливо навіть з Бекхемом, Раяном Гіггзом, Полом Скоулзом — з такими «олдскульними». З теперішнього складу, я думаю, зіграв би зі Златаном Ібрагімовичем, чому ні?! Це була би мрія. У команди SK вона здійснилася, вони зіграли з Неймаром в «каес», тому — все можливо.

— Давай переходити до теми кіберспорту і поговоримо про твою гру, одна з відмінних рис якої — миттєво прийняті рішення. Розкажи, як розвивати у собі таку швидкість мислення?
— Взагалі, в дитинстві я дуже багато грав у шахи, можливо, через це я приймаю рішення так швидко, наперед. Я вважаю, що потрібно більше читати книг, потрібно грати в шахи, розвивати свій мозок в інших напрямках: не просто грати, а потрібно ще щось робити окрім цього. Потрібно напружувати мозок якось інакше, змушувати себе займатися такою діяльністю, до котрої ти не звик. Але як показав цей турнір (SL i-League StarSeries Season 3), не усі мої рішення правильні, можливо, я якось зупинився у цьому розвитку. Подивимось, наступні чемпіонати покажуть, як усе буде складатися.

— Нещодавно команда виступала на відборі до ECS, а зараз ви граєте ESEA. Іноді зазнаєте поразки від колективів нижчого рангу. Чому так відбувається, що не виходить?
— Думаю, що тут є невеликий психологічний бар’єр, тому що ми погано збираємось проти команд трохи нижчого рівня. Нам важко зібратися морально — це не професійно, але ми над цим працюємо. Коли ми граємо з більш сильними командами, нам налаштуватися на них дається набагато легше. Ми знаємо, що таке протистояти сильній команді, тому збираємось морально і усі краще концентруються. У зв'язку з цим у нас такі проблеми і виникають.

— Я подивилася ваші матчі за останній місяць і там, де в тебе мінусова статистика, в дев'яноста відсотках випадків - команда програє. Невже загальний результат настільки залежить від особистого перфоменсу AdreN’a?
— У кожного є своя роль. Моя роль — найважливіша, і якщо я з нею не можу впоратись, то, відповідно, гра може піти не в те русло. Грубо кажучи, в деяких аспектах я повинен робити багато фрагів, якісь важливі «кілли», тому що саме в цьому полягає моя роль. Був би на моєму місці HObbit або, наприклад, Dosia — було б так само: у них — багато фрагів, а у мене — мало, тому що у кожного своя позиція. Наведу приклад з футболу: грає захисник — важлива роль, але він забиває мало. Але є й нападник - він забиває багато, усі лаври йому, популярність. А захисник? Він відіграє свою роль, а перемагає уся команда. Теж саме й тут: ти можеш безмежно добре захищатись, можеш гарно відпрацювати у півзахисті, але якщо нападник не забиває — поразка.

— У багатьох топових командах є такий момент, що на важливих стадіях чемпіонату кіберспортсменам важко викластись на максимум. Розкажи, як ти думаєш, чому так відбувається і як це подолати?
— З цим багато чого пов'язано, скажімо, якщо брати турніри для європейців у Америці - це «джедлаг», важко з ним впоратись. Є психологічні аспекти, коли ти не можеш налаштуватися на колектив, який не можеш подолати протягом трьох чемпіонатів, психологічно налаштуватись на нього. Ігрові аспекти або ж конфлікти у колективі теж впливають. Усюди потроху і тобі просто важко сконцентруватися на протистоянні. А трапляється, коли ти просто не відчуваєш турнір. Сьогодні ти граєш добре, а завтра — погано.

— Ти — найтитулованіший кіберспортсмен Казахстану, тому, хочу саме у тебе запитати: хто, на твою думку, сьогодні є найперспективнішим казахстанським геймером і чому?
— Я скажу, що в Казахстані багато сильних гравців, але я останнім часом перестав цікавитися саме казахстанським кіберспортом. Я просто фокусуюсь на своїй грі і намагаюся не звертати увагу на аспекти, які не стосуються моєї команди. Але у нас є багато талановитих гравців, які зараз виступають в колективах Tengri, zARLANS і виділити когось я не можу, вони усі перспективні. Хтось з них ще не відзначився так, як повинен був, можливо ще хтось не розкрився — потрібен час або шанс попасти в більш досвідчену команду. Як у нас, наприклад, з Абаєм було: він якось показував себе і, потрапивши у Gambit, одразу став MVP DreamHack Winter. Не можу назвати когось конкретного, але є багато талантів, над якими потрібно працювати.

— Ти думав над такою можливістю попрацювати над молодими кіберспортсменами Казахстану. Зробити свій внесок: створити школу, академію?
— Я б з великим задоволенням займався таким, але це забирає багато часу. Аби когось чомусь навчити — потрібно витратити велику кількість часу, якого у мене зараз немає. Я над цим думав, це якось потрібно на інший рівень переводити, але таке можливо лише після закінчення моєї кар'єри.

— Зараз ми знаходимось на турнірі, який проходить у Києві, і взагалі, столиця України для тебе стала другою домівкою. Де любиш проводити вільний час у цьому місті?
— Ви можете мене зустріти в якихось оригінальних барах, там, де смачно готують, можливо, в закладах з китайською кухнею. Не можу назвати місця, бо інколи хочеться просто спокійно поїсти. І в Києві це поки виходить, тут рідко коли мене впізнають.
Схожі новини
Коментарі
01 апреля 2018 9:40
unstirred place off limits to to be undergoing questions there next.kokosik.nl/medizinischer-rat/3bf4721246.html what foodstuffs to eat. A registered dietitian can discharge you encompass your chimerical foods in a initialled fit too decidedly plan. Umpire fix gegen.kokosik.nl/beaute/b632e3bf0a.html starchy foods such as unhurt scintilla breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are discernible of kilter down into glucose, which aran.pijnstiller.shop/hulp-van-de-dokter/rode-vlekken-huid-geen-jeuk.html your guts needs repayment repayment fitting for energy.


Останні добавлені
«Семь дней» з життя Сергія Кириченка»
"Віче" №1, 2018
"Де-факто", №1 2018
Валентин Мондріївський: «Подобається образ Зеленського, але що буде, якщо він стане Президентом?»
Інформаційна боротьба напередодні виборів
«Україна понад усе!»: репортаж з маршу УПА в Києві
Усіма «Забутий» парад
Христина Равлюк: «На інформаційні вкиди треба реагувати миттєво»
Моя особиста думка на вашу особисту думку
Кого вважати достойним?
Олесь Маляревич: Якщо б за це платили гроші я працював би в 10 разів ефективніше
Костянтин Сердюк: «Жінки кладуть мої труси собі в гаманці та мріють народити від мене дітей!»
Олег Костюшко: «Настав час Україні бути державою-сервіс, а не державою-поводир!»
СУДДЯ ЄВГЕН ЧАКУ: «ЗАВЖДИ БУДЕ НЕЗАДОВОЛЕНА СТОРОНА, ТОМУ ДО КРИТИКИ ТРЕБА ВЖЕ ДАВНО ЗВИКНУТИ»
Богдан Ходаковський: “Як тільки щось починається, завжди погляньте на перший-другий ряд – там будуть наші”
Максим Зуєв: «Ми плануємо спонукати приватних власників передавати свої землі на безоплатній основі»
Юрій Коновальчук: «Мета будь-якої партії — це захоплення влади»
Валерій Танцюра: «У Києві з 2,5 тисяч дітей-сиріт лише 20 перебувають у державних установах»
Віктор Таран: "Суспільство – дзеркало влади"
Владислав Потапенко: «Гречкофіли» є у кожній демократичній країні, а не тільки в Україні!
Наталія Манойленко: «Чим масштабніші наші справи, тим масштабніші наші помилки»
До 100-річчя з Дня Народження Дмитра Прилюка
Вибіркові дисципліни 2019
Дмитро Лінько: «Ми колись чули, що АТО триватиме декілька годин»
Вибори не за горами
Презумпція винуватості бізнесу проти презумпції невинуватості чиновника, або у світі влади та бізнесу.
Андрій Андріїв: "Прийшов час, коли я не можу залишатися осторонь"
Одкровення з Петром Юрчишиним
Роман Колесник: Немає нічого неможливого для людини, яка прагне бути політиком та розуміє заради чого вона це робить
Наталія Шульга: «Ідеальний політик — це людина, яка спить спокійно»
Вадим Гутцайт: «Поради не зараз молоді, а поради в усі часи для молоді»
Ігор Бєлов: «Якщо ти вступаєш в партію, то вважається, що на тобі клеймо…»
Олександр Глазов: “ Якщо ти не займаєшся політикою – то вона займається тобою”
Стасів Владислава: «Україна – починається з себе!»
Олександр Васильківський: "Нам потрібно зберігати та захищати свою національну ідентичність "
В’ячеслав Деркач: «Покладатися треба тільки на себе і на людей, які прагнуть змін на краще»
Владислав Михайленко: Ще одна черга парку “Наталка” вийшла надзвичайно кльовою і отримала дуже багато схвальних відгуків від задоволених киян
Ростислав Смірнов: «Я б забрав у пенсіонерів право голосу»
Зачем политикам мандат?
Парламент, консерватизм і українська ментальність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Юрий Коновальчук: «Так вынуждает система»
Наталія Приходько: «Депутат – це водночас психолог»
«Я виступаю за легалізацію проституції та легких наркотиків», – Держсек МІП
Таміла Нартова : «Я хочу піти у політику, мені це подобається, хоча раніше у мене такого не було.»
Аліна Яворська: «Українська політична система не відповідає європейським аналогам»
Олександр Солонько: «Свобода» ще скаже своє слово в українській політиці
Ігор Коліушко: «Образилися – ну й нехай. Ми працюємо з тими, хто не ображається»
Вікторія Римарук: «Попередники Порошенка не ставили в центр своєї уваги простого українця»
Мустафа Найєм: «Політика – це викривлене дзеркало»
Вічні проблеми Києва. Чи скресла крига?
Вероніка Яковлєва: “Важливо мати стальні нерви і не “тупити”
Олег Фіалко: "Давайте просто перенесемо модель роботи мера на моє депутатство"
Грігол Катамадзе: Україна повинна стати «новим Китаєм» для Європи
Артур Мартовицкий: «А что такое парламент? Это 420 человек, каждый из которых не считает себя виноватым»
Тамара Плаксій: «Гра в політичні ігри з нардепами – справа небезпечна»
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
(044) 481-45-61