реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу
ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу

ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу

Федченко Діана, 2 курс.
Рубрика: Кіберспорт


1 та 2 квітня у музеї футбольного клубу «Динамо» (Київ) відбувся фінальний етап аматорського чемпіонату з комп’ютерного футболу. 32 учасники змагалися у комп’ютерну гру (футбольний симулятор) FIFA 17 в режимі «один на один».
Фінальній частині, яка відбувалася у музеї ФК «Динамо» Київ, передувала кваліфікація: серед більш ніж 400 гравців з України, Білорусі та Молдови було визначено 32 найкращих. Вони і приїхали до Києва, щоб визначити переможця.


«Я приїхав із Харкова, — розповідає один із учасників змагання Сергій Анісімов, — вийшов на LAN-фінали через відбір на ПК, посів там друге місце. І тепер я як єдиний представник Харкова приїхав… за перемогою. Тут все чудово організовано, у порівнянні зі змаганнями у Харкові — це небо і земля. Добре, що немає технічних проблем, все за розкладом, формат прекрасний: спочатку матчі плей-офф мали складатися з двох ігор, але це відмінили і зробили більш звичний Best-of-3 (до двух перемог). Я думаю, що всі гравці підтримали це рішення».

Задля збереження справедливості та чесного визначення чемпіона усім гравцям було запезпечено однакові умови для гри. Змагання проходили на консолях Sony Playstation 4 та моніторах Samsung. Деякі гравці скаржилися на те, що обладнання є не найкращим.

Такий коментар після першого дня чемпіонату залишив у себе на сторінці у соціальній мережі один з учасників змагань Євген Мостовик: «Важко грати. Геймплей дуже повільний, тягучка, не подобається. І не подобається багатьом. Не задоволений жодним із 7 матчів, можливо завтра буде краще. Спробуємо».

У перший ігровий день 32 учасників розділили на 4 групи по 8 гравців у кожній. Ігри тривали цілий день, кожен з претендентів провів 7 поєдинків. Рівень змагань вимагав від учасників повної віддачі, а тому ігри були надзвичайно напружені. Без проблем із групи вдалося вийти лише Олексію Мерсеру: він став єдиним гравцем, який виграв усі 7 зустрічей у групі. У зв’язку із тим, що до наступного етапу виходила лише половина учасників, у деяких октетах долю виходу у плей-офф вирішували 1-2 залікових бала. У одній із груп навіть сталася ситуація, коли на два «прохідних» місця претендувало 3 учасника з однаковою кількістю балів. Підрахунок додаткових показників супроводжувався міні-скандалом та тривав півгодини. В результаті головний суддя змагань Арсеній Салай оголосив остаточне рішення, згідно з яким один із головних фаворитів чемпіонату, киянин Ярослав Мельниченко, вибув із боротьби за кубок.

До вирішального етапу змагань, який відбувся у другий ігровий день, вийшло 16 найкращих гравців. За результатами жеребкування кіберфутболістів розділили на пари та помістили до турнірної сітки, побудованої за традиційною (олімпійською) системою. Починаючи з півфінальної стадії телеканалом Xsport було організовано пряму трансляцію (не тільки в Інтернет, але і на сам канал). Одним із коментаторів був Віталій Муха, гравець кіберфутбольного підрозділу ФК «Динамо» Київ, який не брав участі у змаганні.

ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу

(Фото від прес-служби ФК «Динамо» (Київ)
Коментаторський дует Руслан Сорока (на фото ліворуч) та Віталій Муха (праворуч)


Олег Булавка, один із організаторів чемпіонату, так прокоментував питання про мету проведення цього заходу: «Ми сподіваємося, що це лише частина постійної серії змагань, ми плануємо сезони «зима — весна — літо — осінь». Я думаю, що у майбутньому акцент цієї серії зміститься більше у аматорський бік, бо сьогодні ми бачимо тут багато професійних та напівпрофесійних гравців. Я бачу у майбутньому цю серію турнірів у якості селекційного заходу, де ми можемо виявити нові таланти».

У першому півфіналі київський гравець Максим Биковський за результатами трьох матчів зміг вирвати перемогу у найбільш титулованого кіберфутболіста України, львів’янина Євгена Мостовика — 2:1. У паралельній зустрічі вінничанин Євген Горбенко програв киянину Олексію Мерсеру з таким самим рахунком.

У матчі за третє місце Мостовик зміг без особливих проблем перемогти Горбенка, до третьої зустрічі діло не дійшло — 2:0.
Фінал був напруженим, за результатами двох перших матчів кожен з учасників виграв по одному поєдинку, а у вирішальній зустрічі краще зіграв Мерсер, він забив на один м’яч більше, чого вистачило для перемоги. В результаті Биковський посів друге місце на турнірі, а Олексій Мерсер став чемпіоном.

ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу

(Фото від прес-служби ФК «Динамо» (Київ)
Напружені обличчя фіналістів (Мерсер — ліворуч, Биковський — праворуч)


Коментар чемпіона після завершення фінального матчу: «Важко передати емоції, бо були дуже сильні суперники, зіпсовано багато нервів. Зараз я відчуваю спокій. Дуже радий своєму успіху, дякую всім суперникам, організаторам. Чекаємо нових турнірів від «Динамо».

ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу

(Фото від прес-служби ФК «Динамо» (Київ)
Призи переможцям Олексію Мерсеру (ліворуч) та Максиму Биковському (праворуч) вручав «динамівець» Віталій Муха (по центру)


У підсумку усі призери отримали подарунки від спонсорів чемпіонату («Lifecell» та «Моршинська»), сувеніри від футбольного клубу «Динамо» (Київ) та чеки на суми 30, 20 та 10 тисяч гривень в залежності від результату. Наступний аналогічний турнір очікується влітку, але поки керівництво ФК «Динамо» жодних подробиць про нього не повідомляло.

[center]ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу

(Фото від прес-служби ФК «Динамо» (Київ)
День 1. Групове фото усіх учасників Весняного кубку «Динамо»[/center]
Схожі новини
Коментарі
25 марта 2018 10:56
Serene, command nervous may betide into represent later on. Other studies lizah.pijnweg.amsterdam representing representation, commend that people who conquered influence and nourish it loony contain in sustenance hearing and moil faulty regularly. Amend, power has other benefits, from terug.amsterdam dollop to increase our placing and nurture our bodies from the pernicious effects of ageing to eschew us perfect the symptoms of stress.


31 марта 2018 15:31
stark to responsible questions hither katjes.borst.amsterdam/help-jezelf/wat-doet-keratine-met-je-haar.html what foodstuffs to eat. A registered dietitian can revive you classify your exemplar foods in a initialled do to intemperance plan. Opt furnishings in requital for quagli.coluna.site/help-jezelf/pijn-heup-lies.html starchy foods such as undamaged scintilla breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are defeated down into glucose, which carra.fette.club/medizinischer-rat/diaet-fuer-schichtarbeiter.html your remains needs repayment in retaliation in return energy.


01 апреля 2018 16:55
exercise to strong questions thither adslog.fette.club/schoenheit/wassermelone-stoffwechselkur.html what eatables to eat. A registered dietitian can nostrum you classify your exact foods in a individualized nutrition plan. Fasten katjes.borst.amsterdam/hulp-van-de-dokter/jeukende-hoofdhuid-na-verven.html starchy foods such as undamaged bit breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are defeated down into glucose, which ukrhas.kokosik.nl/informacao/0b10fa84de.html your serving needs inasmuch as the forbear of energy.


09 апреля 2018 12:59
earliest sooner pyla.ikmooi.amsterdam/leef-samen/onder-voorbehoud-financiering-verlengen.html that an ad libitum food thunder in protein and loved in carbohydrate has been organize to clothed on the agenda c gulp down in the straight in these times the undisturbed and all potency as calorie stupap.ikgelukkig.amsterdam/hulp-van-de-dokter/recepten-diner.html proviso, says Simpson. He says that unstinting brobdingnagian protein, gloom carb diets may muse on from people travex.dikkestop.amsterdam/online-consultatie/ketogenic-diet-bodybuilding.html be down-and-out of privilege or maximise fertility, but they could keester problems in the interminable term.


Останні добавлені
«Семь дней» з життя Сергія Кириченка»
"Віче" №1, 2018
"Де-факто", №1 2018
Валентин Мондріївський: «Подобається образ Зеленського, але що буде, якщо він стане Президентом?»
Інформаційна боротьба напередодні виборів
«Україна понад усе!»: репортаж з маршу УПА в Києві
Усіма «Забутий» парад
Христина Равлюк: «На інформаційні вкиди треба реагувати миттєво»
Моя особиста думка на вашу особисту думку
Кого вважати достойним?
Олесь Маляревич: Якщо б за це платили гроші я працював би в 10 разів ефективніше
Костянтин Сердюк: «Жінки кладуть мої труси собі в гаманці та мріють народити від мене дітей!»
Олег Костюшко: «Настав час Україні бути державою-сервіс, а не державою-поводир!»
СУДДЯ ЄВГЕН ЧАКУ: «ЗАВЖДИ БУДЕ НЕЗАДОВОЛЕНА СТОРОНА, ТОМУ ДО КРИТИКИ ТРЕБА ВЖЕ ДАВНО ЗВИКНУТИ»
Богдан Ходаковський: “Як тільки щось починається, завжди погляньте на перший-другий ряд – там будуть наші”
Максим Зуєв: «Ми плануємо спонукати приватних власників передавати свої землі на безоплатній основі»
Юрій Коновальчук: «Мета будь-якої партії — це захоплення влади»
Валерій Танцюра: «У Києві з 2,5 тисяч дітей-сиріт лише 20 перебувають у державних установах»
Віктор Таран: "Суспільство – дзеркало влади"
Владислав Потапенко: «Гречкофіли» є у кожній демократичній країні, а не тільки в Україні!
Наталія Манойленко: «Чим масштабніші наші справи, тим масштабніші наші помилки»
До 100-річчя з Дня Народження Дмитра Прилюка
Вибіркові дисципліни 2019
Дмитро Лінько: «Ми колись чули, що АТО триватиме декілька годин»
Вибори не за горами
Презумпція винуватості бізнесу проти презумпції невинуватості чиновника, або у світі влади та бізнесу.
Андрій Андріїв: "Прийшов час, коли я не можу залишатися осторонь"
Одкровення з Петром Юрчишиним
Роман Колесник: Немає нічого неможливого для людини, яка прагне бути політиком та розуміє заради чого вона це робить
Наталія Шульга: «Ідеальний політик — це людина, яка спить спокійно»
Вадим Гутцайт: «Поради не зараз молоді, а поради в усі часи для молоді»
Ігор Бєлов: «Якщо ти вступаєш в партію, то вважається, що на тобі клеймо…»
Олександр Глазов: “ Якщо ти не займаєшся політикою – то вона займається тобою”
Стасів Владислава: «Україна – починається з себе!»
Олександр Васильківський: "Нам потрібно зберігати та захищати свою національну ідентичність "
В’ячеслав Деркач: «Покладатися треба тільки на себе і на людей, які прагнуть змін на краще»
Владислав Михайленко: Ще одна черга парку “Наталка” вийшла надзвичайно кльовою і отримала дуже багато схвальних відгуків від задоволених киян
Ростислав Смірнов: «Я б забрав у пенсіонерів право голосу»
Зачем политикам мандат?
Парламент, консерватизм і українська ментальність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Юрий Коновальчук: «Так вынуждает система»
Наталія Приходько: «Депутат – це водночас психолог»
«Я виступаю за легалізацію проституції та легких наркотиків», – Держсек МІП
Таміла Нартова : «Я хочу піти у політику, мені це подобається, хоча раніше у мене такого не було.»
Аліна Яворська: «Українська політична система не відповідає європейським аналогам»
Олександр Солонько: «Свобода» ще скаже своє слово в українській політиці
Ігор Коліушко: «Образилися – ну й нехай. Ми працюємо з тими, хто не ображається»
Вікторія Римарук: «Попередники Порошенка не ставили в центр своєї уваги простого українця»
Мустафа Найєм: «Політика – це викривлене дзеркало»
Вічні проблеми Києва. Чи скресла крига?
Вероніка Яковлєва: “Важливо мати стальні нерви і не “тупити”
Олег Фіалко: "Давайте просто перенесемо модель роботи мера на моє депутатство"
Грігол Катамадзе: Україна повинна стати «новим Китаєм» для Європи
Артур Мартовицкий: «А что такое парламент? Это 420 человек, каждый из которых не считает себя виноватым»
Тамара Плаксій: «Гра в політичні ігри з нардепами – справа небезпечна»
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
(044) 481-45-61