реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Одноденна практика в УНІАНі
Одноденна практика в УНІАНі

Одноденна практика в УНІАНі

Дарія Панченко, Анастасія Радіонова, Влада Цимбаленко та Валерія Проценко
21 квітня у студентів першого курсу третьої групи Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка відбулося практичне заняття з предмету «Агенційна журналістика» (викладач А.В.Кобинець) в одному з провідних інформагентств країни – Українському незалежному інформаційному агенстві новин (УНІАНі).

Майбутніх журналістів привітно зустріла керівник прес-центру Ірина Головатенко та ознайомила з тематикою прес-конференцій, у яких студенти мали взяти участь.

Ірина наголосила на одному із найважливіших обов'язків журналіста: він має завжди перевіряти ту інформацію, яку подає у своїх матеріалах. «Саме тому в УНІАНі новини виходять пізніше, ніж у соціальних мережах», - додала очільниця прес-центру. Ірина Головатенко розповіла про структуру редакційних відділів, а також повідомила про те, що основними темами для випусків є політика та економіка. УНІАН має своїх кореспондентів у Москві та Брюсселі. Інформаційне агенство належить до холдингу 1+1media. Ірина дала багато порад майбутнім журналістам: знати закони і грамотно ставити запитання, слідкувати за своїми соціальними мережами, починати писати вже зараз, знати одну, або краще – дві – іноземні мови, а також про те, як правильно надсилати до агентства заяву про стажування.

Одноденна практика в УНІАНі

Керівник прес-центру УНІАНу Ірина Головатенко дає поради студентам

На першій прес-конференції йшлося про трагедію, яка сталася на автозаправній станції БРСМ у Переяславі-Хмельницькому, що в Київській області, у 2014 році. Із пресою спілкувалися дві матері загиблих під час вибуху на АЗС та їхній адвокат.

Головною метою згорьованих матерів було донести до громадськості і, перш за все, до керівників держави факти кричущої несправедливості, яка триває вже три роки. Вони закликали Президента України взяти під особистий контроль розслідування справи про цю трагедію, яка й досі не мала повноцінного розгляду в суді.

Одноденна практика в УНІАНі

Світлана Степанченко, Тетяна Панченко та Світлана Авраменко розповідають про трагедію та її наслідки на автозаправній станції в Переяслав-Хмельницькому три роки тому

«Я звертаюся до Президента України як гаранта Конституції, генерального прокурора України та прокурора Київської області з величезним проханням: направте справу до суду з правильною кваліфікацією, зі встановленим колом осіб, не вибірково – кого зручно направити до суду, а з колом осіб, які дійсно винні в тому, що сталося», – заявила Тетяна Панченко, яка представляє інтереси потерпілих.

Одноденна практика в УНІАНі


Зі слів адвоката стало також відомо, що будівництво, а надалі й експлуатація АЗС, на якій стався вибух, відбувалося з багатьма порушеннями, на які державні органи просто не звертали уваги. Найбільшою провиною власників установи є те, що станція була обладнана підвальним приміщенням. Саме там скупчився газ, який згодом вибухнув. До цього, в свою чергу, призвело те, що на станції жодного разу не проводився техогляд, була відсутня газова сигналізація, яка має автоматично відключати подачу газу, якщо є витікання. Т.Панченко наголосила на тому, що незадовго до трагедії працівники почали відчувати запах газу, говорили про це, але на їхні слова ніхто з керівництва не звернув уваги.

Матері загиблих Віктора Степанченка та Віталіни Тарасюк – Світлана Степанченко та Світлана Авраменко – вважають, що правоохоонні органи спеціально затягують цю справу, бо тут має місце корупція. «У прокуратурі Київської області за три роки практично нічого не зробили, просто намагаються розвалити цю справу», – сказала С. Степанченко.

Матері хочуть, щоб винні нарешті були покарані. Наприкінці прес-конференції Тетяна Панченко розповіла про те, що спочатку ними рухали жага справедливості, потім – бажання здійснити правосуддя, тепер – це просто переконання у тому, що так не має бути. За її словами, не можна взяти й побудувати такий небезпечний об’єкт, як автозаправна станція, без проекту, без належного введення в експлуатацію за відсутності всіх необхідних документів.

Вибух, що стався на АЗС БРСМ-Нафта 22 квітня 2014 року, був надзвичайно трагічню подією: загинули шість людей, ще десять отримали серйозні пошкодження.

***


Друга прес-конференція була присвячена співпраці Національної академії медичних наук України з громадськістю і, зокрема, «Дню відкритих дверей» у медичних закладах столиці, який проходить 22 квітня. За словами куратора конференції Олени Терещенко, нині провести такий захід спільно з медичними спілками вкрай важливо, адже опираючись на результати обстежень минулих років, у 10 % відсотків 5400 оглянутих жителів Києва була виявлена онкологічна патологія.

"Ранні профілактика та виявлення захворювань важливе, бо 86 % відсотків громадян України помирають не від інфекційних хвороб, а від онкологічних серцево-судинних захворювань, травм", - зазначила член координаційної ради «Київське віче».

Одноденна практика в УНІАНі


Всі учасники конференції, а саме: Віталій Цимбалюк, президент Національної академії медичних наук України, Людмила Петренко, президент Міжнародної діабетичної асоціації України, Андрій Гук, голова ради «Асоціації медиків Революції Гідності» та Олена Шкрабтак, головний спеціаліст у справах ветеранів війни та АТО, розповіли про свій внесок у проведення безкоштовних профілактичних заходів у «День здоров'я». Було також зазначено, що спеціально для цієї події були запрошені провідні медики та фахівці в галузі нейрохірургії, онкології та ендокринології.

Головною мету медики поставили таку: довести киянам, що важлива саме рання профілактика захворювань, аби уникнути довгого та недешевого лікування.

Студентка Інституту журналістики Надія Юнацька поставила важливе запитання стосовно того, чому подібні заходи не проводяться для дітей із сиротинців. Й отримала відповідь, що через воєнні дії, які нині тривають на сході країни, на першому плані є допомога бійцям та ветеранам АТО. Проте, за словами Андрія Гука, щороку такі профілактичні заходи проводяться й для дітей з дитячих будинків.

Одноденна практика в УНІАНі

Надія Юнацька ставить запитання учасникам прес-конференції


Майбутнім журналістам дуже сподобалася одноденна ознайомча практика в УНІАНі, вони вдячні керівництву агенції та Ірині Головатенко за змістовне заняття, яке було дуже корисним.

Матеріал підготували Дарія Панченко, Анастасія Радіонова, Влада Цимбаленко та Валерія Проценко
Фотозйомка Орини Федорової, Анастасії Халецької
Схожі новини
Коментарі
04 марта 2018 13:24
нужно всего лишь посетить чтобы разузнать блок керамический пустотелый, https://pp-budpostach.com.ua/p6353848-keramicheskie-bloki-sbk.html
и обнаружить прочую ценную информацию, детальную и достоверную.


29 марта 2018 5:26
Understandable to honest questions there next.kokosik.nl/gesundheit/a3f48c5a3a.html what foodstuffs to eat. A registered dietitian can nostrum you subsume your exemplar foods in a signed victuals plan. Opt as far as something aran.coluna.site/informatie/hooikoortsperiode.html starchy foods such as undamaged pip breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are defeated down into glucose, which redac.fette.club/gesunde-haut/lilly-becker-diaet.html your remains needs notwithstanding energy.


Останні добавлені
«Семь дней» з життя Сергія Кириченка»
"Віче" №1, 2018
"Де-факто", №1 2018
Валентин Мондріївський: «Подобається образ Зеленського, але що буде, якщо він стане Президентом?»
Інформаційна боротьба напередодні виборів
«Україна понад усе!»: репортаж з маршу УПА в Києві
Усіма «Забутий» парад
Христина Равлюк: «На інформаційні вкиди треба реагувати миттєво»
Моя особиста думка на вашу особисту думку
Кого вважати достойним?
Олесь Маляревич: Якщо б за це платили гроші я працював би в 10 разів ефективніше
Костянтин Сердюк: «Жінки кладуть мої труси собі в гаманці та мріють народити від мене дітей!»
Олег Костюшко: «Настав час Україні бути державою-сервіс, а не державою-поводир!»
СУДДЯ ЄВГЕН ЧАКУ: «ЗАВЖДИ БУДЕ НЕЗАДОВОЛЕНА СТОРОНА, ТОМУ ДО КРИТИКИ ТРЕБА ВЖЕ ДАВНО ЗВИКНУТИ»
Богдан Ходаковський: “Як тільки щось починається, завжди погляньте на перший-другий ряд – там будуть наші”
Максим Зуєв: «Ми плануємо спонукати приватних власників передавати свої землі на безоплатній основі»
Юрій Коновальчук: «Мета будь-якої партії — це захоплення влади»
Валерій Танцюра: «У Києві з 2,5 тисяч дітей-сиріт лише 20 перебувають у державних установах»
Віктор Таран: "Суспільство – дзеркало влади"
Владислав Потапенко: «Гречкофіли» є у кожній демократичній країні, а не тільки в Україні!
Наталія Манойленко: «Чим масштабніші наші справи, тим масштабніші наші помилки»
До 100-річчя з Дня Народження Дмитра Прилюка
Вибіркові дисципліни 2019
Дмитро Лінько: «Ми колись чули, що АТО триватиме декілька годин»
Вибори не за горами
Презумпція винуватості бізнесу проти презумпції невинуватості чиновника, або у світі влади та бізнесу.
Андрій Андріїв: "Прийшов час, коли я не можу залишатися осторонь"
Одкровення з Петром Юрчишиним
Роман Колесник: Немає нічого неможливого для людини, яка прагне бути політиком та розуміє заради чого вона це робить
Наталія Шульга: «Ідеальний політик — це людина, яка спить спокійно»
Вадим Гутцайт: «Поради не зараз молоді, а поради в усі часи для молоді»
Ігор Бєлов: «Якщо ти вступаєш в партію, то вважається, що на тобі клеймо…»
Олександр Глазов: “ Якщо ти не займаєшся політикою – то вона займається тобою”
Стасів Владислава: «Україна – починається з себе!»
Олександр Васильківський: "Нам потрібно зберігати та захищати свою національну ідентичність "
В’ячеслав Деркач: «Покладатися треба тільки на себе і на людей, які прагнуть змін на краще»
Владислав Михайленко: Ще одна черга парку “Наталка” вийшла надзвичайно кльовою і отримала дуже багато схвальних відгуків від задоволених киян
Ростислав Смірнов: «Я б забрав у пенсіонерів право голосу»
Зачем политикам мандат?
Парламент, консерватизм і українська ментальність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Юрий Коновальчук: «Так вынуждает система»
Наталія Приходько: «Депутат – це водночас психолог»
«Я виступаю за легалізацію проституції та легких наркотиків», – Держсек МІП
Таміла Нартова : «Я хочу піти у політику, мені це подобається, хоча раніше у мене такого не було.»
Аліна Яворська: «Українська політична система не відповідає європейським аналогам»
Олександр Солонько: «Свобода» ще скаже своє слово в українській політиці
Ігор Коліушко: «Образилися – ну й нехай. Ми працюємо з тими, хто не ображається»
Вікторія Римарук: «Попередники Порошенка не ставили в центр своєї уваги простого українця»
Мустафа Найєм: «Політика – це викривлене дзеркало»
Вічні проблеми Києва. Чи скресла крига?
Вероніка Яковлєва: “Важливо мати стальні нерви і не “тупити”
Олег Фіалко: "Давайте просто перенесемо модель роботи мера на моє депутатство"
Грігол Катамадзе: Україна повинна стати «новим Китаєм» для Європи
Артур Мартовицкий: «А что такое парламент? Это 420 человек, каждый из которых не считает себя виноватым»
Тамара Плаксій: «Гра в політичні ігри з нардепами – справа небезпечна»
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
(044) 481-45-61