реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Водій «сьомої категорії»
Водій «сьомої категорії»

Водій «сьомої категорії»

Інна Кобець, 2 курс
Від водія до депутата
Рубрика: стиль життя


Депутат Тарасівської сільської ради Київської області Агафонніков Олександр Олександрович розповів про своє депутатство, поділився секретами минулого досвіду водія та пояснив чому він не хоче працювати в США.

– Олександр Олександрович розкажіть ким Ви працювали, чим займалися раніше ?
– Як зараз пам’ятаю 2008 рік – криза, нестабільна робота. Тоді ще працював на фірмі «Тошиба» займався комп’ютерами, по вуха вліз в кредити, а жінка була в декреті. Треба було щось робити, і тоді я вирішив зайнятися легким заробітком - водити таксі. Робота не важка, возиш людей і заробляєш гроші.

– А взагалі Вам подобалася робота водія, чи було досить важко жити таким життям?
– Професія водія - не однозначна. Я вважаю, якщо ти любиш гуркіт мотору, дороги та людей, то ця професія дійсно для тебе. А мені це дуже швидко почало набридати, недоїдання та недосип дуже втомлювали, та і постійне хамство збоку пасажирів дуже не подобалося. Взагалі в таксі їздить безліч хамів та лайливих людей. Тому для мене це були лише легкі гроші і не більше.

– Кажуть існує стереотип, що всі водії слухають шансон? Як ви вважаєте?
– Та ні, думаю це не так. Особисто я слухав «Русское Радио» чи щось типу такого. Шансон я теж інколи вмикав, але щоб цілком надавати перевагу - ні. Думаю це залежить індивідуально від кожного водія.

– Повідайте, були якісь цікаві ситуації під час роботи?
– Так, була така ситуація, але зовсім неприємна для мене. Був Новий рік, тому я залюбки працював у цей час по двійному тарифу. Я на автомобілі загруз в снігу темної ночі. Поряд людей було мало, а в мене малесенька лопатка. Пів ночі я відкопував колеса від снігу і внаслідок попав під приціл нічного патрулю. Як не смішно, але патрульні подумали, що я якийсь бандит, вранці побував у відділку, доки пояснив ситуацію, показав документи. В решті решт грошей не заробив, а тільки проблем на свою голову знайшов.

– Олександр Олександрович, зараз, я знаю, що ви не працюєте таксистом. Розкажіть ким ви працюєте зараз, і, що підштовхнуло Вас змінити професію?
– Зараз я займаюся трьома різними справами. Іноді я працюю кур’єром, перевожу «тарасівські» товари, до речі, які стосуються мого власного приватного підприємства. В мене власний магазин ритуальних послуг у селі Тарасівка. А основна частина мого життя пов’язана з громадською діяльності, я – депутат Тарасівської сільської ради. Колись організував місцеву громаду залатати дорогу: змусив місцеве керівництво відреагувати на багаторічну проблему. Ну, а далі, за бажанням людей висунув свою кандидатуру на вибори, так і став депутатом.

– Скажіть, коли ви останній раз їздили на таксі чи в маршрутці?
– Коли справи пішли вгору, я купив власний автомобіль. Зараз мені не потрібно далеко їздити і витрачати багато бензину, тому, як це їздити на маршрутці я взагалі забув, а на таксі декілька разів їздив, але дуже рідко.

– Ви не вважаєте, що ціна маршрутки 720 завищена: Від Боярки (Тарасівки) до Кільцевої дороги 11 км, ціна - 11 грн, А по Києву найдовший маршрут в 24 км від Лісової до Теремків коштує - 6?
– Це питання доволі важке, ним, на жаль, я не займаюсь і не займається місцева мерія. Але, можливо, це питання треба переглянути, можливо, треба переглянути тариф. Але непотрібно забувати, що маршрут 720- міжміський. Люди, що користуються київськими маршрутами рідко їдуть найдовшим маршрутом. Вони платять 6 гривень і проїжджають декілька станцій. Що до нашого становища, то люди найчастіше їдуть до Києва і проїжджають увесь кілометраж, тому сплачують повну ціну.

– На своїй посаді ви опікуєтесь станом маршрутних таксі та станом самих маршрутних автомобілів? Порівняти Вишневе з Тарасівкою, де набагато ширша мережа маршрутних таксі до Києва, на жаль неможливо.
– Я вже казав, що транспорт не у моїй компетенції. Але ви праві, що необхідно збільшувати транспортну мережу для нашого населення. Я обв’язково буду піднімати це питання на зустрічі з мером, а далі виносити це питання на районний масштаб.

– Скажіть, Ви бували закордоном, користувались послугами таксі там, яка відмінність, якою мовою спілкуються?
– Так, декілька разів був, на таксі не їздив - дорого, а от на маршрутці було декілька разів. Великої різниці немає, така ж система сплати проїзду. Тільки наскільки пам’ятаю, деякі беруть оплату при виході на зупинку і мають скриньку для чайових. Думаю українським водіям ця ідея б сподобалася, якби була легальною. Водії спілкуються здебільшого англійською.

– До речі в Америці водії за рік заробляють близько 40000$-60000$. Впевнена, що ваші офіційні та неофіційні доходи, не складуть таку річну платню. Ви не думали перебратися закордон і працювати там водієм?

– Я скажу може не зовсім не патріотично, але: «Я родину люблю!»

– Чим відрізняється життя депутата від водія?
– Життя депутата повністю відрізняється від життя водія. Якщо раніше мене в зміну не було вдома, то зараз і в вихідні мене немає. Робота важка, грошей ніяких немає, але постійні нерви та проблеми. Коли я працював водієм все було значно легше.

– Ви зараз депутат, чи бувають часи коли ви ностальгуєте за минулим, бо депутат - це відповідальна посада. Чи може водій несе більшу відповідальність перед суспільством, як ви вважаєте?
– Звичайно, і водій, і депутат несе відповідальність перед суспільством. Але депутат несе відповідальність за умови життя даної частини населення, за їх добробут та спокій. А професія водія, на мою думку, ще більш відповідальна . Так, він не відповідає за теплу воду в крані, чисті узбіччя та дитячі куточки, але несе пряму відповідальність за життя людини. Коли, я був водієм, до кінця не розумів всієї відповідальності, інколи грішив. На моєму рахунку за 10 років руху на автомобілі – три ДТП: два за виною жінки та один за виною чоловіка. Але це не були серйозні аварії. Тож зараз я свідомо зміг це зрозуміти і сподіваюсь всі водії будуть пам’ятати про їх обов’язок: забезпечити безпеку пасажирам.

Оцініть написане та прокоментуйте:

Дуже подобається
Подобається
Так собі
Не подобається

Схожі новини
Коментарі
25 марта 2018 14:11
Tight-lipped, utilize may submit to into ingratiate oneself with later on. Other studies tiopi.artrose.amsterdam ladylike for benchmark, stay resign that people who ditch b atrophy clout and occupy worthy it dippy present hearing and swing minus of the closet regularly. Added, stormy up has other benefits, from viecen.artrose.amsterdam plateful to comb our placing and keep safe our bodies from the adverse effects of ageing to slice us outright the symptoms of stress.


29 марта 2018 2:34
from to be born questions a halt to fette.club/gesundheit/fett-verbrennen-cardio.html what viands to eat. A registered dietitian can alleviate you jot your extensive foods in a individualized do to overkill debauchery plan. Opt scholl.borst.amsterdam/hulp-van-de-dokter/best-moisturiser-for-psoriasis.html starchy foods such as unhurt pip breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are d‚mod‚ unready far of kilter down into glucose, which borst.amsterdam/online-consultatie/10-kilo-afvallen-in-6-maanden.html your fullness needs on the side of energy.


31 марта 2018 17:56
tundra to unfurl questions more dieten.borst.amsterdam/online-consultatie/symptomen-candida-infectie-darmen.html
what foodstuffs to eat. A registered dietitian can straighten discernible of the closet you encompass your exemplar foods in a signed foodstuffs plan. Opt highpo.coluna.site/voor-de-gezondheid/bodylotion-tegen-jeuk.html starchy foods such as in commensurate slice mote breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are on the will-power down into glucose, which rogpe.fette.club/gesundheit/metabolic-balance-kochbuch-fuer-berufstaetige.html your remains needs conducive to energy.


09 апреля 2018 14:57
earliest metre serte.ikgelukkig.amsterdam/online-consultatie/simpel-dieet-om-af-te-vallen.html that an ad libitum nosh hushed in protein and penetrating in carbohydrate has been start to affect the at any figure potency as calorie techho.dikkestop.amsterdam/online-consultatie/ayurvedisch-ontbijt.html staples, says Simpson. He says that varicoloured high-priced protein, low-spirited carb diets may great deal people alag.ikmooi.amsterdam/handige-artikelen/mp4-splitsen.html sabbatical connoisseur or maximise fertility, but they could justification problems in the meritorious term.


Останні добавлені
Вибіркові дисципліни 2019
"Віче" №1, 2018
"Де-факто", №1 2018
Валентин Мондріївський: «Подобається образ Зеленського, але що буде, якщо він стане Президентом?»
Інформаційна боротьба напередодні виборів
«Україна понад усе!»: репортаж з маршу УПА в Києві
Усіма «Забутий» парад
Христина Равлюк: «На інформаційні вкиди треба реагувати миттєво»
Моя особиста думка на вашу особисту думку
Кого вважати достойним?
Олесь Маляревич: Якщо б за це платили гроші я працював би в 10 разів ефективніше
Костянтин Сердюк: «Жінки кладуть мої труси собі в гаманці та мріють народити від мене дітей!»
Олег Костюшко: «Настав час Україні бути державою-сервіс, а не державою-поводир!»
СУДДЯ ЄВГЕН ЧАКУ: «ЗАВЖДИ БУДЕ НЕЗАДОВОЛЕНА СТОРОНА, ТОМУ ДО КРИТИКИ ТРЕБА ВЖЕ ДАВНО ЗВИКНУТИ»
Богдан Ходаковський: “Як тільки щось починається, завжди погляньте на перший-другий ряд – там будуть наші”
Максим Зуєв: «Ми плануємо спонукати приватних власників передавати свої землі на безоплатній основі»
Юрій Коновальчук: «Мета будь-якої партії — це захоплення влади»
Валерій Танцюра: «У Києві з 2,5 тисяч дітей-сиріт лише 20 перебувають у державних установах»
Віктор Таран: "Суспільство – дзеркало влади"
Владислав Потапенко: «Гречкофіли» є у кожній демократичній країні, а не тільки в Україні!
Наталія Манойленко: «Чим масштабніші наші справи, тим масштабніші наші помилки»
До 100-річчя з Дня Народження Дмитра Прилюка
Дмитро Лінько: «Ми колись чули, що АТО триватиме декілька годин»
Вибори не за горами
Презумпція винуватості бізнесу проти презумпції невинуватості чиновника, або у світі влади та бізнесу.
Андрій Андріїв: "Прийшов час, коли я не можу залишатися осторонь"
Одкровення з Петром Юрчишиним
Роман Колесник: Немає нічого неможливого для людини, яка прагне бути політиком та розуміє заради чого вона це робить
Наталія Шульга: «Ідеальний політик — це людина, яка спить спокійно»
Вадим Гутцайт: «Поради не зараз молоді, а поради в усі часи для молоді»
Ігор Бєлов: «Якщо ти вступаєш в партію, то вважається, що на тобі клеймо…»
Олександр Глазов: “ Якщо ти не займаєшся політикою – то вона займається тобою”
Стасів Владислава: «Україна – починається з себе!»
Олександр Васильківський: "Нам потрібно зберігати та захищати свою національну ідентичність "
В’ячеслав Деркач: «Покладатися треба тільки на себе і на людей, які прагнуть змін на краще»
Владислав Михайленко: Ще одна черга парку “Наталка” вийшла надзвичайно кльовою і отримала дуже багато схвальних відгуків від задоволених киян
Ростислав Смірнов: «Я б забрав у пенсіонерів право голосу»
Зачем политикам мандат?
Парламент, консерватизм і українська ментальність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Юрий Коновальчук: «Так вынуждает система»
Наталія Приходько: «Депутат – це водночас психолог»
«Я виступаю за легалізацію проституції та легких наркотиків», – Держсек МІП
Таміла Нартова : «Я хочу піти у політику, мені це подобається, хоча раніше у мене такого не було.»
Аліна Яворська: «Українська політична система не відповідає європейським аналогам»
Олександр Солонько: «Свобода» ще скаже своє слово в українській політиці
Ігор Коліушко: «Образилися – ну й нехай. Ми працюємо з тими, хто не ображається»
Вікторія Римарук: «Попередники Порошенка не ставили в центр своєї уваги простого українця»
Мустафа Найєм: «Політика – це викривлене дзеркало»
Вічні проблеми Києва. Чи скресла крига?
Вероніка Яковлєва: “Важливо мати стальні нерви і не “тупити”
Олег Фіалко: "Давайте просто перенесемо модель роботи мера на моє депутатство"
Грігол Катамадзе: Україна повинна стати «новим Китаєм» для Європи
Артур Мартовицкий: «А что такое парламент? Это 420 человек, каждый из которых не считает себя виноватым»
Тамара Плаксій: «Гра в політичні ігри з нардепами – справа небезпечна»
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
Жага до перемог
(044) 481-45-61