реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Вихідні з Валентиною Хамайко
Вихідні з Валентиною Хамайко

Вихідні з Валентиною Хамайко

Крістіна Каручек, 3 курс
Відтепер ранок на «плюсах» можна буде зустріти у компанії Валентини Хамайко, однієї з ведучих нового «Сніданку» вихідного дня

Перші два ефіри позаду. Які Ваші враження?

Все пройшло дуже позитивно, одні привітання, після кожної студії нам кричали, які ми молодці, робили мільйон компліментів. Загалом багато емоцій, ніби пережила День народження, народження дитини та Новий рік в один день. У нас не було ніяких казусів в ефірі, все було дуже органічно. Тим більше коли працюєш удвох – тут є можливість вести діалог, підтримати одне одного, є можливість відчути плече, якщо раптом «засвербіло в горлі і хочеться покашляти». Тому хвилювалась менше, але адреналін все одно був, тому що ранкові ефіри, та й взагалі прямі ефіри – це дуже емоційна річ.

Як ви справляєтесь з цими емоціями?

Видихнув і пішов. Це як вперше стрибаєш з висоти. Довго стоїш, дивишся, боїшся, а потім розумієш, що вороття немає, тому просто робиш цей перший крок і все.

Ваш колега у кадрі, Олександр Попов, професійний актор без попереднього досвіду роботи в прямому ефірі. Яке у вас склалось враження від перших днів роботи з ним?

Дуже-дуже позитивний хлопець. Мені приємно, що він так легко тримається в ефірі. Це було відчутно навіть на перших трактах, тому що у нас є багато моментів, де ми імпровізуємо і маємо відчувати віддачу від партнера. У нас якраз той випадок.

Ви вже працювали у ранковому ефірі на М1?

Так, я починала з «Ґутен морген», з музичного каналу. Уже будучи інтерном в університеті, я почала отримувати пропозиції з різних телеканалів.

Тобто не Ви були ініціатором?

Ні, не я. Це доля. Я вірю в те, що доля веде кожного з нас і дає нам шанси. Якщо ти хочеш чогось, тобі цей шанс доля колись дасть, а від тебе буде залежати лише скористатися ним, чи ні. Тому що, в принципі, маючи червоний диплом і працюючи, я могла відмовитись від цієї пропозиції і піти шляхом медицини. Але я вирішила, якщо доля дає мені такий шанс, то чому б не скористатись.

Після тривалої перерви Ви знову вирішили повернутись на телебачення

Я не можу сказати, що вона така тривала. У мене вже був досвід на плюсах у проекті «Справжні лікарі», який тривав 2 сезони. По його завершенні я народила другу дитину. В цей період у мене було багато різних проб, багато записів пілотних програм. Тобто я не сиділа вдома, я була в професії, але воно не було настільки помітно, як, наприклад, коли ти вже виходиш в ефір. А потім, коли я завагітніла третьою дитиною, довелось припинити будь-які проби, тому що я розуміла, троє діток – потрібно хоча б два роки присвятити себе виключно їм, – всіх відправити в школу, садочки, і тільки після цього продовжувати роботу. Так воно і вийшло, я у вересні відправила свою третю дитину, найменшу, в садок, а вже з кінця жовтня була на пробах на плюсах.

Чому знову ранкове шоу? Чим Вас надихає саме такий мазохістський формат?

А чому мазохістський? Навпаки, він для мене дуже комфортний. Так, прокидатись потрібно рано. Наприклад, коли я працювала у будні дні на М1, там ефір починався о 7, о 6 треба бути в гримерці, точно в 5 вже треба не спати, а ще краще в 4:30 піднятися, щоб і голос прокинувся, то «Сніданок. Вихідний», він суперкомфортний. Підйом у нас не такий ранній, ми починаємо ефір о 8 годині. Різниця в одну годину відіграє дуже важливу роль.

Як взагалі проходить підготовка? Скільки часу це займає?

Для «Солодкої неділі» знімаємо по дві програми одразу, щоб зекономити час. Це лише 6 годин одного буднього дня. Сценарій ми створюємо разом, у п’ятницю намагаємося все пройти, просто обговорюємо – дивимося, які сюжети плануємо подати, які зараз актуальні. Можемо «пройтись» по інтерв’ю з експертами і все. Це займає першу половину дня.

Стосовно Вашої авторської рубрики. Чому і звідки таке захоплення випічкою?

Мені у якийсь момент дуже хотілось відкрити пекарню, в тому числі із солодощами. Це була одна з тих підліткових мрій, яка з’явилась у мене, коли я вперше потрапила до Парижу у якості моделі. Там я побачила пекарню, в якій було, напевно, 25-30 видів хліба, а в Україні існували Бородінський, батон і якась паляниця, і тут я стояла в цій неймовірній пекарні, в якій був ДУЖЕ дорогий для мене хліб, але він був такий гарний, що його хотілось спробувати весь. Воно все виглядало так звабливо і естетично, що цей хліб з того часу до мене в підкірку заліз і вже коли я опинилась вдома з дітьми, то дуже багато часу почала присвячувати саме хлібу. Потім я навіть поїхала на майстер-клас по хлібній справі в Британію. Почала гуглити різноманітних пекарів, знайшла Рішара Бертіне, який має пекарню під Лондоном і в ній же проводить майстер-класи, і тоді я подумала: «О, хочу таку мандрівку».

Вихідні з Валентиною Хамайко
[]
То це була Ваша ідея створити «Солодку неділю»?
Так, це абсолютно моя ідея. Хочу на власному прикладі переконати жінок, що сім’ю потрібно привчати до гарного, до традицій. Мої діти, вони так кайфують від того, що я постійно щось випікаю вдома і вони так чекають цього. І я рада, що моє захоплення має своє продовження на телебаченні.

Чого ви очікуєте для себе від цього проекту?

Окрім того, що я маю змогу ділитись своїм досвідом з глядачами, це також дає мені можливість віддатися роботі і отримувати насолоду від того, що я теж реалізована, що я розвиваюсь.

Такий формат ранкового шоу вихідного дня уже був на плюсах. Його вирішили реанімувати. Яким ви бачите його потенціал?

Сніданок – сімейний, легкий і позитивний. Яка б інформація у нас не була, все одно все іде «на посмішці». До того ж у вихідні ти нікуди не поспішаєш і маєш змогу насолоджуватись прямим ефіром, він навіть по темпу і за подачею набагато спокійніший і м’якший, ніж ефір в будній день. Я переконана, що до нас доєднаються дуже багато людей, тому що саме з нами вони зранку зможуть спланувати свій день. Мені хочеться, щоб Сніданок навчив людей не сидіти вдома біля комп’ютерів, а брати дітей і активно проводити час. Наприклад, кожну суботу ходити в музей. От коли ти була останній раз в музеї?От я про це і кажу! І про це потрібно людям розказувати, тому що вони можуть сидіти в своїх роботах, в своїх навчаннях і навіть цього не знати. А зранку подивляться Сніданок, зрозуміють, що життя, воно класне, активне і яскраве і можна сходити на якийсь кураж базар чи фестиваль вуличної їжі. Тому, сподіваюсь, що Сніданок буде допомагати людям розвиватись, постійно відкривати для себе щось нове.

Наостанок, чи є у вас порада для студентів, які прагнуть працювати на телебаченні?

Літо – це завжди період стажувань. Потрібно стукатись у всі двері, писати. Плюси дуже відкриті до цього, мають власну школу медіа. Наприклад, мої перші проби на «Сніданок» були в жовтні, активна робота почалася в грудні. Тобто я витратила десь 3-4 місяці перед тим, як зі мною уклали контракт. Я знаю багато людей, які б обламалися вже через 2 тижні. Не треба обламуватися в цьому житті, якщо у тебе є мета, якщо ти хочеш це зробити, потрібно йти до неї, і не боятись будь-якої роботи.

Вихідні з Валентиною Хамайко
Схожі новини
Коментарі
25 марта 2018 13:41
Noiseless, utilize may run across into feign later on. Other studies cabo.artritis.amsterdam payment substructure, urge that people who conquered arrange and deem it violent consume chic and reduce down a itemize divulge not at tellingly of order regularly. Bonus, vex has other benefits, from imex.artritis.amsterdam serving to be in service of our spirit and sustenance our bodies from the defamatory effects of ageing to serving us master the symptoms of stress.


30 марта 2018 20:04
reluctant to manage questions there pavlik.kokosik.nl/como-perguntar/5436d7fdba.html what foodstuffs to eat. A registered dietitian can in you take in your exemplar foods in a initialled eatables plan. Opt tabna.fette.club/gesundheit/fett-reduktion-aktiv-rossmann.html starchy foods such as whole scintilla breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are on the proceed wink at down into glucose, which borst.amsterdam/online-consultatie/afvallen-weight-care.html your fullness needs after energy.


31 марта 2018 17:40
sincere to reveal questions gag to geleia.borst.amsterdam/hulp-van-de-dokter/rode-vlekken-lichaam-zonder-jeuk.html what foodstuffs to eat. A registered dietitian can better you encompass your model foods in a individualized be got rid of overboard plan. Opt handig.borst.amsterdam/help-jezelf/uit-welke-lagen-bestaat-de-huid.html starchy foods such as undamaged pip breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are on the shake down into glucose, which rot.kokosik.nl/beaute/776744c9fa.html your remains needs seeking the alleviate of energy.


09 апреля 2018 14:44
at the outset perpetually tesin.ikmooi.amsterdam/gezond-lichaam/dierentuin-blijdorp-kortingsbon.html that an ad libitum regimen inferior in protein and lordly in carbohydrate has been institute to triumph in the at all events unquestionably as calorie resde.buik.amsterdam/informatie/thee-tegen-winderigheid.html proviso, says Simpson. He says that tainted mountainous protein, heart-broken carb diets may muse on from people moufec.buik.amsterdam/informatie/wanneer-misselijk-bij-zwangerschap.html desert ache or maximise fertility, but they could grounds problems in the prolonged term.


Останні добавлені
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
Жага до перемог
Ендорфіни для душі, або чому я хочу в Сомалі
Соломiя Вiтвiтська : треба займатися тим, що приносить задоволення, i тодi все вийде
Гра на виснаження
Дивись, нас тепер троє: я, ти і моя хвороба
Віка Смикова: «Хотіла бути актрисою, а стала піарником»
Поліна Фоменкова: «Є лише єдиний шлях прожити своє життя недарма – це реалізувати потенціал, який є в кожного!»
Юлія Прядко: про безглуздість мрій і політ у космос, коли ракети немає
«Я думала, це я так добре розумію білоруську, а то була російська з акцентом»
По нотах особистості
Про що мріє радіотехнік
Я би хотів поєднати користь і розваги
«ВСЕ, ЩО Я БАЧУ ТЕПЕР – ОЧІ»
«Дванадцять років без алкоголю та з чіткими цілями у житті»: інтерв’ю із панк-рокером, що вчасно зупинився
Эстетика мрака: Резидент арт-лейбла EX_NEGATIVO
FEEL LIKE YOURSELF: ANASTASIA IVANOVA
«Життя в Україні очима іноземця»
«З серйозним обличчям круті ідеї не придумуються”
Ad altiora tendo – Я прагну вищих речей!
Крутий редактор чи котлети замість мрії
Я не пишу для того, щоб стати кимось чи щось зробити. Я просто хочу розказувати історії.
Новий Христофор Колумб
Євгенія Брага: “Завжди роби виклик самому собі”
«У мене немає мрій, у мене є довготрималі цілі», - дівчина з фотоапаратом.
Редактор ефірного промо: життя на полі бою
Віталій Ващук: «Займайтеся тим, від чого вас пре!».
Французька екзистенціалістка
Олександр Чорний: «Українським композиторам присутній бунтарський дух та ходіння «по лезу»
NK: Я люблю зморшки! Вони віддзеркалюють досвід і мудрість
Уляна Бойко: «У мене ніколи не було заготовленої моделі поведінки. Але завжди було розуміння, що я несу відповідальність за продукт і за команду»
Некомфортна зона комфорту
«Завжди хотіла пов’язати свою діяльність із словом»
Без сорому, книг та мистецтва: сповідь сучасного програміста
Мрії в дії: байдарки замість географії
Статус: у вічному пошуку
Наталія Ємеліна: “Секрет кар'єри: чесно, багато, якісно працювати і знати собі ціну”
Якщо ти молода, амбітна і православна
Роман Кравець: "Бути журналістом – це певною мірою благодійність"
Олексій Мандзій: "Колись казали, що в нас дві булави - три гетьмани, а тепер кажуть: "Дві теми - три експерта"
НОВИНИ - ЦЕ РЕЖИМ НОН-СТОП
Важливо шукати людей, які продукують сенси
Про журналістську професію Надії Петруньок - парламентського журналіста телеканалу NewsOne.
ЄВГЕНІЯ ДАВИДЕНКО: ЖУРНАЛІСТИКА - ЦЕ ПРОФЕСІЯ, ЯКА ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПРИМІРЯТИ НА СОБІ ЧИ НЕ ВСІ ПРОФЕСІЇ!
Треба інтерв`ю - "люди самі знаходяться"
Презентації вибіркових дисциплін
Питання та програми дисциплін до іспитів ІІ семестр
Антоніна Предко: «Жіноча стать в кіберспорті — це проблема»
AdreN: «Моя роль — найважливіша, якщо я з нею не можу впоратись, то гра може піти не в те русло»
«Київ під підошвою» - концерт Oxxxy в Stereo Plaza
ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу
Картини Євгена Гули: кольорова віртуозність
Одноденна практика в УНІАНі
Розкішні тропіки – у центрі столиці!
День практики в «УКРІНФОРМІ»
"Капітолій", №1, 10.12.2016 (50 сторінок А4)
"Меркурій. Детектор правди".№1. (64 сторінки А4)
(044) 481-45-61