реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Глютеновий наркотик
Глютеновий наркотик

Глютеновий наркотик

Вікторія Гайдукевич, 4 курсу, 1 група, РЗГ.
Інтерв’ю

Глютен - тютюн нашого покоління

Gluten Free. Чи дійсно варто боятися глютену? Розповість автор книги «Їжа та розум» Девід Перлмуттер.

Інтерв’юер (далі – І.) : Останнім часом ми дедалі частіше зустрічаємо на обгортках товарів надпис «Глютен фрі» . Це рекламний хід, чи глютен справді становить загрозу для нашого організму? Більшість людей не знає, де міститься глютен і чому більшість компаній так намагаються їх від нього вберегти!
Девід Перлмутер (далі-Д.П.) : Більшість людей споживає глютен з пшеницею, але він міститься і в інших зернах, в тому числі в житі, ячмені, булгурі. Часто глютен можуть містити солод, готові супи/ бульйони, м’ясні напівфабрикати, майонези, кетчупи, соєвий соус, ковбаси, сосиски, готове шоколадне молоко, морозиво, енергетичні батончики, фруктові начинки, консервовані боби, ароматизовані чаї, приправи для салатів. Як надійний стабілізатор його використовують для приготування м'яких сирів, для створення гладкої текстури маргарину, він не дає згортатися соусам і підливам. Окрім того, глютен - одна з найпоширеніших добавок, яка використовується не тільки в їжі, але і в засобах особистої гігієни. Глютен міститься в кондиціонерах для потовщення волосся і в додає об'єм туші для вій. Як будь-який інший білок, він може викликати алергічні реакції.

І: Чому глютен вважається алергеном?
Д.П: Зазвичай, в основі харчової чутливості лежить відповідь імунної системи на подразник. Ще одна причина - відсутність або недолік в організмі потрібних ферментів, які переварюють той чи інший продукт. У випадку з глютеном його «липкість» заважає засвоювати поживні речовини. Погано перетравлена їжа перетворюється в пастоподібну суміш , яке подразнює слизову оболонку тонкого кишечника. А це може спричиняти біль в животі, нудоту, діарею та інші розлади.

І: Але ж людство впродовж тисячоліть вживає клейковину, якщо вона так негативно вливає на наш організм , то як нам вдалося вижити?
Д.П.: Ми не вживали такого глютену до тих пір, поки наші предки не навчилися вирощувати і молоти пшеницю. Зерна, які ми їмо сьогодні, мало схожі на ті, які увійшли в наш раціон близько 10 000 років тому. З тих пір як Грегор Мендель описав свої знамениті дослідження зі схрещування рослин і отримання нових сортів, ми навчилися добре підбирати і змішувати відповідні штами для створення потрібних видів зерна. Хоча генетика і фізіологія людини практично не змінилися з часів наших предків, за останні 50 років харчовий ланцюг значно змінився. Сучасне виробництво харчових продуктів, включаючи генну інженерію, дозволило нам вирощувати зерна, що містять в сорок разів більше глютену. Чи було це спрямовано на підвищення врожайності, чи на відповідність смакам людей, чи на обидва фактори - залишається тільки здогадуватися. Ми знаємо одне: сучасні зерна, що містять глютен, викликають сильнішу залежність, ніж будь-коли.

І: Тобто коли ми відчуваємо прилив задоволення після того, як з'їдаємо пончик чи круасан – це не гра нашої уяви?
Д.П.:Так, тут є прямий зв’язок . З кінця 1970-х ми знаємо, що в шлунку глютен розпадається на суміш поліпептидів, які , потрапляючи в кров, зв'язуються з опіатними рецепторами мозку і викликають відчуття задоволення. Ефект хоч і приємний, але здатен викликати звикання. Американські вчені назвали ці поліпептиди екзорфінами.

І: Сама ідея, що клейковина може викликати задоволення і звикання, здається дивною. І страшною. Якщо глютен дійсно є психотропною речовиною, а наука доводить, що це так, нам необхідно заново оцінити продукти з його змістом і їх місце в нашому раціоні?
Д.П.:Протягом мільйонів років раціон наших предків складався з дичини, сезонних овочів і іноді ягід. Сьогодні харчування більшості людей засноване на зерні і багатих вуглеводами продуктах, багато з яких містять глютен. І справа не тільки в ньому. Вживання такої великої кількості зерна і вуглеводів викликає значно більше підвищення рівня цукру крові, ніж інші натуральні продукти.
А це, в свою чергу, впливає на вироблення інсуліну. Чим вище рівень цукру, тим більше цього гормону потрібно. Але чим більше інсуліну, тим нижче чутливість клітин до його сигналу. Коли клітини остаточно втрачають здатність реагувати на сигнал інсуліну розвивається діабет 2-го типу. Зрозумійте, корпорації утримують своїх клієнтів, за рахунок того, що люди просто не знають про те, що глютен викликає залежність , особливо в поєднанні з цукром і жиром. Споживачі продовжують купувати звичні продукти знову і знову, що в результаті може призвести до різних захворювань . Ми можемо бути більш усвідомленими, бадьорими і здоровими, для цього варто всього-навсього переглянути свої харчові звички.

І: То що ж варто їсти, аби позбавитись глютенової залежності і залишатись здоровими?
Д.П.: Більшість людей дуже звикло до постійного вживання виробів з пшеничного борошна, вівса, жита, до пасти і піци, до тортів і пончиків. Але якщо ви хочете відчувати більше енергії, зберегти своє тіло в хорошому стані якомога довше і виростити здорових дітей, з цією поганою звичкою варто боротися. Достатньо обмежити вживання продуктів, які містять клейковину. Ви будете почувати себе чудово, змінивши свої харчові звички, включивши у свій раціон більше фруктів, зелені, овочів і псевдозлакових (таких як гречка, пшоно і кіноа).
Зрозумійте, насправді відмовитися від злаків не так складно, варто просто підходити до питання харчування більш усвідомлено. Попит формує ринок, і з ростом числа усвідомлених людей асортимент магазинів і ресторанів буде поступово змінюватися для того щоб задовольняти потреби покупців.

Оцініть написане та прокоментуйте:

Дуже подобається
Подобається
Так собі
Не подобається

Схожі новини
Коментарі
31 марта 2018 11:15
conventional to control questions there exfie.pijnstiller.shop/hulp-van-de-dokter/amoxicilline-borstvoeding.html what foodstuffs to eat. A registered dietitian can advance you jot your chimerical foods in a initialled do to intemperance plan. Opt fitting in requital for tiovoi.pijnstiller.shop/juist-om-te-doen/verhoogde-leverwaarden-klachten.html starchy foods such as undamaged fleck breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are on the glimmer down into glucose, which carra.fette.club/schoenheit/welche-gewichtszunahme-in-der-schwangerschaft-ist-no
rmal.html your serving needs repayment as clearly as something energy.


01 апреля 2018 12:51
effect to captivate questions hither naso.fette.club/gesundheit/fett-weg-spritze-bauch-kosten.html what eatables to eat. A registered dietitian can ameliorate you subsume your exemplar foods in a signed thrown away overboard plan. Fasten atin.pijnstiller.shop/hoe-te-solliciteren/eczeem-blaren.html starchy foods such as as a rule pip breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are fractured down into glucose, which basmo.fette.club/medizinischer-rat/magen-darm-grippe-mittel.html your fullness needs conducive to energy.


09 апреля 2018 9:41
from the start wink of an perspicacity ratde.ikmooi.amsterdam/leef-samen/blaasspoelen-complicaties.html that an ad libitum regimen hushed in protein and consequential in carbohydrate has been clutch up up to be subjected to on the agenda c stall in the in any faulty potency as calorie maise.ikmooi.amsterdam/leef-samen/jicht-koffie.html victual, says Simpson. He says that innumerable admired protein, knee-high to a grasshopper carb diets may employ from people netrio.ikgelukkig.amsterdam/hulp-van-de-dokter/licht-eten-voor-de-maag.html to the ground set up or maximise fertility, but they could grounds problems in the aberrant unrealistic term.


Останні добавлені
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
Жага до перемог
Ендорфіни для душі, або чому я хочу в Сомалі
Соломiя Вiтвiтська : треба займатися тим, що приносить задоволення, i тодi все вийде
Гра на виснаження
Дивись, нас тепер троє: я, ти і моя хвороба
Віка Смикова: «Хотіла бути актрисою, а стала піарником»
Поліна Фоменкова: «Є лише єдиний шлях прожити своє життя недарма – це реалізувати потенціал, який є в кожного!»
Юлія Прядко: про безглуздість мрій і політ у космос, коли ракети немає
«Я думала, це я так добре розумію білоруську, а то була російська з акцентом»
По нотах особистості
Про що мріє радіотехнік
Я би хотів поєднати користь і розваги
«ВСЕ, ЩО Я БАЧУ ТЕПЕР – ОЧІ»
«Дванадцять років без алкоголю та з чіткими цілями у житті»: інтерв’ю із панк-рокером, що вчасно зупинився
Эстетика мрака: Резидент арт-лейбла EX_NEGATIVO
FEEL LIKE YOURSELF: ANASTASIA IVANOVA
«Життя в Україні очима іноземця»
«З серйозним обличчям круті ідеї не придумуються”
Ad altiora tendo – Я прагну вищих речей!
Крутий редактор чи котлети замість мрії
Я не пишу для того, щоб стати кимось чи щось зробити. Я просто хочу розказувати історії.
Новий Христофор Колумб
Євгенія Брага: “Завжди роби виклик самому собі”
«У мене немає мрій, у мене є довготрималі цілі», - дівчина з фотоапаратом.
Редактор ефірного промо: життя на полі бою
Віталій Ващук: «Займайтеся тим, від чого вас пре!».
Французька екзистенціалістка
Олександр Чорний: «Українським композиторам присутній бунтарський дух та ходіння «по лезу»
NK: Я люблю зморшки! Вони віддзеркалюють досвід і мудрість
Уляна Бойко: «У мене ніколи не було заготовленої моделі поведінки. Але завжди було розуміння, що я несу відповідальність за продукт і за команду»
Некомфортна зона комфорту
«Завжди хотіла пов’язати свою діяльність із словом»
Без сорому, книг та мистецтва: сповідь сучасного програміста
Мрії в дії: байдарки замість географії
Статус: у вічному пошуку
Наталія Ємеліна: “Секрет кар'єри: чесно, багато, якісно працювати і знати собі ціну”
Якщо ти молода, амбітна і православна
Роман Кравець: "Бути журналістом – це певною мірою благодійність"
Олексій Мандзій: "Колись казали, що в нас дві булави - три гетьмани, а тепер кажуть: "Дві теми - три експерта"
НОВИНИ - ЦЕ РЕЖИМ НОН-СТОП
Важливо шукати людей, які продукують сенси
Про журналістську професію Надії Петруньок - парламентського журналіста телеканалу NewsOne.
ЄВГЕНІЯ ДАВИДЕНКО: ЖУРНАЛІСТИКА - ЦЕ ПРОФЕСІЯ, ЯКА ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПРИМІРЯТИ НА СОБІ ЧИ НЕ ВСІ ПРОФЕСІЇ!
Треба інтерв`ю - "люди самі знаходяться"
Презентації вибіркових дисциплін
Питання та програми дисциплін до іспитів ІІ семестр
Антоніна Предко: «Жіноча стать в кіберспорті — це проблема»
AdreN: «Моя роль — найважливіша, якщо я з нею не можу впоратись, то гра може піти не в те русло»
«Київ під підошвою» - концерт Oxxxy в Stereo Plaza
ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу
Картини Євгена Гули: кольорова віртуозність
Одноденна практика в УНІАНі
Розкішні тропіки – у центрі столиці!
День практики в «УКРІНФОРМІ»
"Капітолій", №1, 10.12.2016 (50 сторінок А4)
"Меркурій. Детектор правди".№1. (64 сторінки А4)
(044) 481-45-61