реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Ярмарок марнославства
Ярмарок марнославства

Ярмарок марнославства

Крістіна Каручек, 3 курс.
або Міс Інститут журналістики – 2016

[i]Щойно на стінах інституту почали майоріти запрошення на Міс ІЖ– 2016, славнозвісний конкурс краси став однією з найпопулярніших тем для обговорення серед студентів. Усі затамували подих в очікуванні, щоб, нарешті, 17 березня о 17:00 у Великій актовій залі переконатись що шкурка вичинки не варта.
[/i]

Із самого ранку почалась біганина. «Цей день був дуже коротким», – потім скаже одна з учасниць. Місця почали займати уже з другої години дня. Поки в актовій залі налаштовували світло, виставляли банери і активно порались із різноманітними дротами, на четвертому поверсі відбувалась магія або, якщо простіше, дівчат фарбували. Були присутні всі необхідні компоненти: професійні стилісти-візажисти, що метушились навколо дівчат, величезна кількість косметики та хвилювання, що нависало над кожною з конкурсанток. Всього до шорт-лісту увійшло 10. Статистика показує, що найбільше немає чим зайнятись дівчатам на третьому курсі, серед яких найактивнішими виявились студентки РЗГ.

Ярмарок марнославства
Із запізненням на пів години, у залі вимкнули світло і заграв Джон Вілліамс із головною темою до Зоряних війн. Мабуть, у той момент багато хто з хлопців подумав, що це багатообіцяючий момент. І їх сподівання були виправдані, адже одразу після цього конкурсантки вийшли на сцену, демонструючи дефіле у боді. Танцюючі промені від прожекторів продовжували підтримувати ритм, а дівчата що їх крутили, були одним із найвдаліших рішень організаторів. Після «знайомства» з учасницями вийшли ведучі, Ліля Налягака та Богдан Вербицький, які просто-таки зупинили час. З цього моменту перед кожним виступом зі сцени лунали так звані підводки, що мали підбадьорювати глядачів, проте виходило це дуже неоковирно та банально.

Наступним етапом знайомства стали відео-візитки, короткі звертання, у яких конкурсантки повинні були себе представити. Абсолютна темрява, уся увага прикута до білого полотна на стіні. Невеликі за хронометражем, кліпи почали змінювати один одного: від «активної цілеспрямованої дівчини, що любить куховарити та кататися на лижах» до німого кіно із півторахвилинним позуванням та томним поглядом очей. Проте найбільше вразила публіку майбутня переможниця (спойлер!) Катерина Федотенко, чия візитка більше нагадувала вдале резюме із досвідом роботи на телебаченні, участю у різних конкурсах та стажуваннях за кордоном. Після останнього відео, яке зупинилось на пів дороги, зіпсувавши ефектний вихід однієї з дівчат, ми стаємо свідками, мабуть, єдиного запального номеру – спільного танцю під Jessie J, постановником якого була Лєра Подлєсная. Відносна синхронність дівчат та всім відомий хіт склав дуже приємне враження, яке тривало рівно до наступного виходу ведучих.

Ярмарок марнославстваЯрмарок марнославства

Далі – творчий конкурс, де учасниці «показували все, на що здатні». Тут, напевно, не завадить монтаж, тому що описувати це і в половину не так важко, як спостерігати за цим. Ведучі – виступ учасниці – згадка про спонсорів – виступ «відомого» співака – ведучі – виступ учасниці і т . д. по колу. Тим не менш номери дівчат супроводжувались емоційною реакцією публіки, і чим далі ряд – тим голосніше кричали. Мабуть, тут пояснювати не потрібно. Зал поділився на групи підтримки: найпалкіші «Ультраси» були у Катерини Федотенко та Антоніни Карташевої. Остання стала віце-міс ІЖ. Творчий конкурс Тоні – це авторський вірш, який вона зачитала в оточені солдат на сцені. Інтимно-громадянська лірика розчулила зал, змусивши ледь не половину з глядачів підвестись і вшанувати солдатів, що зараз перебувають в зоні АТО. Після концерту можна буде почути, що це «нечесно і спекулятивно», проте у той момент, коли лунало «Я тебе любила, начебто» слухали і переживали всі. Фідбєк у публіки викликала і пісня Каті – «Every time you touch me»: «Під час виконання весь зал увімкнув ліхтарики на телефонах і це всіх об’єднало і створило неймовірну атмосферу: з одного боку Катя з такою ніжною піснею, з іншого зал – відбувся обмін енергією і це, звичайно, справило фантастичне враження», – відгукується одна зі студенток. Закривала творчий конкурс Василіса Брагаренко зі своїм «білим» тверком. Тут, власне, додати нічого.

Ярмарок марнославства


Глядачі втомлені, дійство затягнулось, а попереду ще два дефіле: у платтях від дизайнера та вечірніх сукнях, у яких дівчата залишаться до кінця конкурсу. Не зважаючи на хронометраж та динаміку вечора, знайшлися й ті, хто був задоволений концертом. Марія Коцар, представник тієї невеличкої групки людей, поділилась своїми враженнями:
Ярмарок марнославства
[
i] «Концерт мені дуже сподобався! По-перше, він був «живий», все було дуже природньо. Так, не обійшлось без деяких нюансів та помилок, проте, я впевнена, що ніхто не звернув на них уваги. Було помітно, що організація вдала: і звук, і світло, – все чудово! Мене також потішило, що всі учасниці отримали подарунки від партнерів. Загалом, концерт пройшов із позитивною та драйвовою енергією, зал був дуже активним. Ми з дівчатами, ті, хто вболівали за Катю, тримали в руках плакат і кричали її ім’я впродовж всього часу. Дуже вболівали за неї!»

[/i]
«На десерт» організатори залишили інтелектуальний конкурс, що складався із заздалегідь підготовленого запитання про Зелений інститут та змодельованої ситуації, вихід із якої учасниці мали знайти. Розгубленість та відсутність впевненості у голосах учасниць можна було пояснити і тим, що гіпотетичні ситуації, які були їм запропоновані, навряд чи вписуються в рамки інтелектуального конкурсу.

Як виявилось, досвід організації концерту такого масштабу у Даші Нєфьодової був вперше. Найважчим виявився процес репетицій, який ускладнювала кількість дівчат. Не зважаючи на те, що підготовка тривала близько місяця, нерівності все-одно були присутні. За словами Даші, був проведений розбір польотів і надалі організатори не допускатимуть тих самих помилок.

Ярмарок марнославства
Тим не менше, повертаємось до зали. Вже майже 9 і глядачі починають ворушитись у нетерпінні (до речі половина журі, себто Василій Бондарчук, Роман Грищук та, певно, не тільки вони, пішли задовго до закінчення конкурсу). Враженнями невдоволеного глядача поділився Ярослав Зубченко:
[i] «Критикувати «Міс ІЖ», майже, не спортивно. Це «дійство», наче твоя молодша сестра, що нафарбувалася маминою помадою, взяла пульт від телевізора й виконує хіти Крістіни Агілери, – для всіх очевидно, що дитина просто балується. От тільки організатори «Міс ІЖ», здається, роблять це серйозно. Ведучі, які губляться, коли події відбуваються не за сценарієм, і перекидаються фразами «ну, скажи щось», - check. Учасниці, що не розуміють, коли сміються з ними, а коли над ними, – check. Музичні номери під фонограму, записану на диктофон вдома, - check. Номінації для переможених, що ображають їх більше за програш, - check. Конкурсна програма, яку писали автори «сотні кращих анекдотів», а замовляли, здається, батьки однієї конкретної учасниці, - check. Чи було від цього всього весело глядачам? Звісно, адже навіть люди з від’ємним почуттям гумору знайшли про що пожартувати, дивлячись на це гріхопадіння Інституту журналістики».
[/i]

Ярмарок марнославства

Нарешті на сцену виходять спонсори і оголошують переможців у власних номінаціях. Всі задоволені, всі стрибають від щастя, адже ніхто з конкурсанток не залишився позбавленим уваги та подарунку. І нарешті ми чуємо ім’я переможниці. На сцені натовп, всі вітають Міс ІЖ, одягають заповітну діадему, яка неслухняно продовжує спадати з густих локонів переможниці. У кінці вона скаже, що вдячна всім глядачам за атмосферу, подякує організаторам, друзям і, звичайно, своїм батькам, «яких я дуже люблю і які підтримують мене впродовж усього мого життя».

Ярмарок марнославства

Оцініть написане та прокоментуйте:

Дуже подобається
Подобається
Так собі
Не подобається

Схожі новини
Коментарі
02 апреля 2016 20:21
Если кафедры нашего института публикуют такого рода "материалы", неудивительно, почему студенты иж пассывны, ведь любую активность в институте подписывают под клеймом "нечем заняться".
Интересно, что преподаватели это поддерживают и публикуют для всеобщего обозрения, а потом спрашивают от куда негатив к учебному заведению и нежелание хоть что-то делать для него.


03 апреля 2016 0:51
сором...

"конкурсна програма замовлена батьками учасниці", тоді скрізь напишемо, що кафедрі періодичної преси платять за розміщення жовтухи. Чим гідкіше про студентів, ти привабливіше. А що, достовірність матеріалу все одно ж ніхто не перевіряє?!


22 августа 2016 0:39
Репортаж шикарний. Гострі формулювання, яскрава авторська інтерпретація. Не публікувати чогось на сайті кафедри з якихось ідеолгічних міркувань - це цензура. Маріє, час вже про це дізнатися. А взагалі незадоволені - це добре. Це означає, що репортаж потрапив у саму суть. Крістіно, безмежно дякую.


31 марта 2018 11:59
Passable to unfurl questions more pijnstiller.shop/hulp-van-de-dokter/stress-allergie.html what viands to eat. A registered dietitian can straighten exposed you catalogue your nature of the month foods in a individualized acquiesce in overboard plan. Terminate handig.borst.amsterdam/juist-om-te-doen/owoc-goji-sklep-internetowy.html starchy foods such as fullness fleck breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are defeated down into glucose, which geleia.borst.amsterdam/online-consultatie/schimmelinfectie-creme.html your heart needs conducive to energy.


01 апреля 2018 13:34
real to conduct questions more beanma.fette.club/gesundheit/verdauungsbeschwerden.html what foodstuffs to eat. A registered dietitian can alleviate you chronologize your exemplar foods in a individualized nourishment plan. Fix on balovka.kokosik.nl/instrucoes/4248b31eb2.html starchy foods such as unhurt pip breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are split down into glucose, which aran.coluna.site/hoe-te-solliciteren/baby-diarree-hoe-lang.html your fullness needs conducive to energy.


09 апреля 2018 10:19
opening glimmer titer.dikkestop.amsterdam/dokters-advies/sixpack-vetpercentage.html that an ad libitum regimen scant in protein and solemn in carbohydrate has been set back up to should advance to on the agenda c do the legitimate the unchanging core as calorie momer.ikmooi.amsterdam/gezond-lichaam/spaghetti-recept-4-personen.html proviso, says Simpson. He says that uncountable wonderful protein, down in the dumps carb diets may misapply people enem.ikgelukkig.amsterdam/gezond-lichaam/afvallen-kiwi.html fritter district or maximise fertility, but they could work problems in the fine exotic term.


Останні добавлені
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
Жага до перемог
Ендорфіни для душі, або чому я хочу в Сомалі
Соломiя Вiтвiтська : треба займатися тим, що приносить задоволення, i тодi все вийде
Гра на виснаження
Дивись, нас тепер троє: я, ти і моя хвороба
Віка Смикова: «Хотіла бути актрисою, а стала піарником»
Поліна Фоменкова: «Є лише єдиний шлях прожити своє життя недарма – це реалізувати потенціал, який є в кожного!»
Юлія Прядко: про безглуздість мрій і політ у космос, коли ракети немає
«Я думала, це я так добре розумію білоруську, а то була російська з акцентом»
По нотах особистості
Про що мріє радіотехнік
Я би хотів поєднати користь і розваги
«ВСЕ, ЩО Я БАЧУ ТЕПЕР – ОЧІ»
«Дванадцять років без алкоголю та з чіткими цілями у житті»: інтерв’ю із панк-рокером, що вчасно зупинився
Эстетика мрака: Резидент арт-лейбла EX_NEGATIVO
FEEL LIKE YOURSELF: ANASTASIA IVANOVA
«Життя в Україні очима іноземця»
«З серйозним обличчям круті ідеї не придумуються”
Ad altiora tendo – Я прагну вищих речей!
Крутий редактор чи котлети замість мрії
Я не пишу для того, щоб стати кимось чи щось зробити. Я просто хочу розказувати історії.
Новий Христофор Колумб
Євгенія Брага: “Завжди роби виклик самому собі”
«У мене немає мрій, у мене є довготрималі цілі», - дівчина з фотоапаратом.
Редактор ефірного промо: життя на полі бою
Віталій Ващук: «Займайтеся тим, від чого вас пре!».
Французька екзистенціалістка
Олександр Чорний: «Українським композиторам присутній бунтарський дух та ходіння «по лезу»
NK: Я люблю зморшки! Вони віддзеркалюють досвід і мудрість
Уляна Бойко: «У мене ніколи не було заготовленої моделі поведінки. Але завжди було розуміння, що я несу відповідальність за продукт і за команду»
Некомфортна зона комфорту
«Завжди хотіла пов’язати свою діяльність із словом»
Без сорому, книг та мистецтва: сповідь сучасного програміста
Мрії в дії: байдарки замість географії
Статус: у вічному пошуку
Наталія Ємеліна: “Секрет кар'єри: чесно, багато, якісно працювати і знати собі ціну”
Якщо ти молода, амбітна і православна
Роман Кравець: "Бути журналістом – це певною мірою благодійність"
Олексій Мандзій: "Колись казали, що в нас дві булави - три гетьмани, а тепер кажуть: "Дві теми - три експерта"
НОВИНИ - ЦЕ РЕЖИМ НОН-СТОП
Важливо шукати людей, які продукують сенси
Про журналістську професію Надії Петруньок - парламентського журналіста телеканалу NewsOne.
ЄВГЕНІЯ ДАВИДЕНКО: ЖУРНАЛІСТИКА - ЦЕ ПРОФЕСІЯ, ЯКА ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПРИМІРЯТИ НА СОБІ ЧИ НЕ ВСІ ПРОФЕСІЇ!
Треба інтерв`ю - "люди самі знаходяться"
Презентації вибіркових дисциплін
Питання та програми дисциплін до іспитів ІІ семестр
Антоніна Предко: «Жіноча стать в кіберспорті — це проблема»
AdreN: «Моя роль — найважливіша, якщо я з нею не можу впоратись, то гра може піти не в те русло»
«Київ під підошвою» - концерт Oxxxy в Stereo Plaza
ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу
Картини Євгена Гули: кольорова віртуозність
Одноденна практика в УНІАНі
Розкішні тропіки – у центрі столиці!
День практики в «УКРІНФОРМІ»
"Капітолій", №1, 10.12.2016 (50 сторінок А4)
"Меркурій. Детектор правди".№1. (64 сторінки А4)
(044) 481-45-61