реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!
Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!

Вікторія Кондрацька, 4 курс
або як Інститут обрав свою міс

Весняного вечора 17 березня за титул найкрасивішої студентки на конкурсі «Міс Інституту журналістики» змагалися десятеро учасниць. Для переможниці була виготовлена коштовна золота діадема за спеціальним дизайном від ювелірного бренду «Cava». За новою традицією, діадема щорічно переходитиме до переможниці, яка представлятиме інститут у подальшому конкурсі «Королева КНУ». Цьогоріч титул «Міс Інститут журналістики» здобула третьокурсниця Катерина Федотенко. Про конкурсні етапи та творче змагання – далі у репортажі.

Фото Ельвіра Сагірмана


Ще за годину до початку конкурсу глядачі із плакатами на підтримку учасниць та квітами займали місця в залі, де лунала гучна музика. Розпочався конкурс із невеликим запізненням, о 17.30, коли велика актова зала у напівтемряві вже була переповнена. Спостерігати за анонсованим дійством зібрались студенти та викладачі Інституту, друзі учасниць, спонсори заходу та запрошені гості.

--------------------------------------------------------------------
Конкурсантки:
№ 1 Олена Русанова, 1 курс, РЗГ
№ 2 Яна Мельник, 4 курс РЗГ
№ 3 Катерина Стеблевська, 1 курс журналістика (магістр)
№ 4 Діана Бородавка, 1 курс РЗГ
№ 5 Лаура Маргарян, 1 курс журналістика
№ 6 Катерина Дремлюга, 4 курс РЗГ
№ 7 Катерина Федотенко, 3 курс журналістика
№ 8 Антоніна Карташева, 3 курс журналістика
№ 9 Валентина Павлушенко, 3 курс РЗГ
№ 10 Василіса Брагаренко, 3 курс РЗГ
--------------------------------------------------------------------


Спеціальними гостями заходу стали український співак Василь Бондарчук і телеведуча Тетяна Терехова, які оцінювали виступи студенток в якості журі. Обирали переможницю також голова студпарламенту Інституту журналістики Маріетта Вейс та спонсори конкурсу. Всього свої бали ставили семеро суддів.

Про відкриття конкурсу краси, талантів та інтелектуальних здібностей оголосили ведучі – другокурсники спеціальності «кіно- та телемистецтво» Лілія Налягака та Богдан Вербицький, містер Інституту журналістики.

--------------------------------------------------------------------
Спонсорами інститутського конкурсу виступили
модельне агентство Viva Models, ювелірний бренд «Cava»,
студія засмаги «Carramel», виробник жіночого та
молодіжного одягу «Marmelad», фітнес-клуб «FitCurves»,
жіночий журнал «Натали», мережа жіночої білизни MilaVitsa,
академія віражу Make Up Me, салон краси «Beauty Zone»,
освітня компанія «Addrian», Вільна школа журналістики,
косметичний бренд «Mary Kay», Інтернет-портал Studway,
виробник речей Shevchenko Originals та Rikon Quartz та інші.

--------------------------------------------------------------------


Першим етапом змагання було дефіле, де учасниці мали продемонструвати своє вміння вільно триматися на сцені та артистично поводитися. Під музику The Hardkiss «Would you fight for me» конкурсантки представили підготовлений номер дефіле. Вже із першого етапу конкурсу глядачі скандували імена фаворитів.

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!


Другим етапом була відеовізитка, де студентки у формі відеоматеріалу якомога креативніше розповідали про себе та свої захоплення. Дівчата демонстрували світлини та відеокадри із їхнього життя, знайомили зал зі своїми улюбленими заняттями. Зокрема, Яна Мельник у відеовізитці розповідала про свою участь у співочому конкурсі «Караоке на майдані», Катерина Федотенко – про досвід бути телеведучою фестивалів та програм, Валентина Павлушенко – знайомила із відеокадрами її життя в Одесі, підкреслюючи, що «серйозність людини, яка володіє почуттям гумору, в сто разів серйозніше серйозності серйозної людини». Олена Русанова та Катерина Дремлюга ділились цікавими фактами із їхнього життя, демонструючи фотографії. Василіса Брагаренко зазначала, як вона виглядатиме за умови колонізації Марсу, а Катерина Стеблевська розповідала про себе без слів, лише відеорядом.

Проводився конкурс і серед глядачів. На сцену запросили трьох студенток із залу, які погодились без підготовки показати своє дефіле. Переможницею обрали Єлизавету Бондар, якій глядачі аплодували найбільше. Студентка отримала сертифікат на купівлю одягу від українського бренду «Marmelad».
Далі глядачів «розігрівав» український виконавець Денис Мусаєв, який з’являвся на сцені декілька разів і виконував авторські пісні. Зокрема, молодий композитор виконував пісні «Велосипед» і «Так прикольно».

Третім конкурсом для учасниць було дефіле в одязі від дизайнера Еліни Кім. У дизайнерських сукнях біло-рожевих кольорів та в світлі прожекторів конкурсантки харизматично ходили сценою, демонструючи свою артистичність.

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!


Четвертий творчий конкурс був спрямований розкрити таланти студенток, їх акторські, декламаторські, поетичні, танцювальні та співочі здібності. Глядачі активно підтримували конкурсанток, які підготували різні творчі номери. Зокрема, Олена Русанова, конкурсантка під першим номером, виконувала пісню «Perhaps». Катерина Стеблевська виступила із авторською прозою і танцем. Діана Бородавка заспівала пісню Мерилін Монро «Kitty», яку підхоплювала публіка. Лаура Маргарян продемонструвала вірменський творчий номер, розважаючи аудиторію. Учасниця Катерина Дремлюга підготувала поетичну постановку. Катерина Федотенко виступала із романтичною піснею «When you tell me that you love me». Наступна конкурсантка, Антоніна Карташева, представила авторський вірш «Я тебе не кохала начебто». Яна Мельник виконала пісню Ані Лорак «Верни мне мою любов». Валентина Павлушенко представила авторську театральну постановку «Одесса живет во мне» із декламуванням віршів. Василіса Брагаренко підготувала танцювальний номер.

Далі відбувався розіграш на знижку в 50% від представників виробництва речей для студентів університету «Shevchenko originals» на будь-яку річ в їхньому асортименті. Зі скляної тари спонсори обирали картки з номерами телефонів аудиторії і телефонували. Оскільки жоден із номерів не відповів, було прийнято рішення, що ведучі конкурсу зв’яжуться із переможцями після конкурсу.

П’ятим етапом конкурсу була демонстрація хореографічних умінь, коли учасниці представили спільний синхронний танець. Аудиторія продовжувала скандувати імена їхніх фаворитів.

Шостий етап конкурсу – інтелектуальний. Учасницям пропонувались ситуації, із яких потрібно було знайти вихід. Зокрема, у студенток запитували, що б вони робили, якби побачили дівчину у такій же сукню, що робили б, якби їх волосся пофарбували у зелений колір та яким чином вони б виміряли отруйну змію. Студентки демонстрували свою винахідливість та креативне мислення.

--------------------------------------------------------------------
«Інститут журналістики – це дійсно квітник
із сотнями гарних дівчат.
Тож серед найгарніших переможе
найталановитіша і найпрацьовитіша»,
– Валентина Павлушенко.
--------------------------------------------------------------------


Наступним етапом інтелектуального конкурсу були запитання, які стосувались екологічних ініціатив «Зеленого інституту». У дівчат по черзі запитували, скільки макулатури було зібрано Інститутом журналістики за 6 років, скільки було збережено дерев, що таке «зелені бокси» та де їх знайти в інституті. Найбільш ближчою до правильних відповідей була третьокурсниця Валентина Павлушенко, яка відповіла, що було зібрано 10 тонн макулатури та збережено 17 дерев. Валентина здобула в інтелектуальному конкурсі найбільше балів та отримала подарунки від «Зеленого інституту» та техніку для краси від «Фокстроту».

Приз глядацьких симпатій в результаті підрахунку флаєрів від глядачів здобула студентка четвертого курсу Катерина Дремлюга, а користувачі глобальної мережі на сайті Studway обрали «Міс Інтернет» – Лауру Маргарян.

Для глядачів відбувся і розіграш квитків у денс-клуб «Rave’era»: ведучий озвучив номер свого телефону і перші 10 студентів, які встигли першими відправити своє ім’я та прізвище на телефон, отримали безкоштовні квитки.

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!


Після цього відбувся показ творчого номеру художниці Марії Саулко, який публіка сприйняла неоднозначно. На велике полотно художниця вилила чорну фарбу і малювала балончиками на ній незрозумілі фігури. У залі почувся стійкий запах фарби і глядачі звертались пояснити, що ж саме ця картина може означати. У відповідь залу ведуча зазначила: «В сучасному мистецтві кожен бачить своє». Поступово глядачів у залі ставало все менше.
Після виступу КВН-команди «Egoist» відбувся сьомий етап конкурсу – дефіле у вечірніх сукнях, де дівчата дефілювали під гучну музику The Hardkiss «Stones», завершуючи конкурс, та презентували свої сценічні образи.

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!


Про розподіл титулів між учасницями вийшла оголосити студентка 4-ого курсу РЗГ Саміра Абдулова. Конкурсантки були нагороджені у таких номінаціях:

«Міс чарівність» – Катерина Стеблевська;
«Міс грація» – Василіса Брагаренко;
«Міс елегантність» – Валентина Павлушенко;
«Міс аристократичність» – Діана Бородавка;
«Міс привабливість» – Лаура Маргарян;
«Міс ніжність» – Олена Русанова;
«Міс екстравагантність» – Яна Мельник.

Усі учасниці отримали призи від спонсорів та партнерів: прикраси, квитки на вечірки, футболки, блокноти.

Відповідно, за результатами оцінювання журі, титул «Міс Інституту журналістики» здобула третьокурсниця Катерина Федотенко, а другою леді Інституту стала Антоніна Карташева. Переможницю нагородили діадемою та подарунками від спонсорів. Вже почувши ім’я переможниці, аудиторія після тригодинного конкурсу попрямувала до виходів.


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


«Я вкотре переконалася, що в мене чудові друзі та група підтримки. Я відчувала це і за кулісами, і на сцені. Ця енергія заряджала мене», – поділилась враженнями Катерина Федотенко, яка цьогоріч представлятиме інститут на університетському конкурсі «Королева КНУ».

Оцініть написане та прокоментуйте:

Дуже подобається
Подобається
Так собі
Не подобається

Схожі новини
Коментарі
Останні добавлені
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
Жага до перемог
Ендорфіни для душі, або чому я хочу в Сомалі
Соломiя Вiтвiтська : треба займатися тим, що приносить задоволення, i тодi все вийде
Гра на виснаження
Дивись, нас тепер троє: я, ти і моя хвороба
Віка Смикова: «Хотіла бути актрисою, а стала піарником»
Поліна Фоменкова: «Є лише єдиний шлях прожити своє життя недарма – це реалізувати потенціал, який є в кожного!»
Юлія Прядко: про безглуздість мрій і політ у космос, коли ракети немає
«Я думала, це я так добре розумію білоруську, а то була російська з акцентом»
По нотах особистості
Про що мріє радіотехнік
Я би хотів поєднати користь і розваги
«ВСЕ, ЩО Я БАЧУ ТЕПЕР – ОЧІ»
«Дванадцять років без алкоголю та з чіткими цілями у житті»: інтерв’ю із панк-рокером, що вчасно зупинився
Эстетика мрака: Резидент арт-лейбла EX_NEGATIVO
FEEL LIKE YOURSELF: ANASTASIA IVANOVA
«Життя в Україні очима іноземця»
«З серйозним обличчям круті ідеї не придумуються”
Ad altiora tendo – Я прагну вищих речей!
Крутий редактор чи котлети замість мрії
Я не пишу для того, щоб стати кимось чи щось зробити. Я просто хочу розказувати історії.
Новий Христофор Колумб
Євгенія Брага: “Завжди роби виклик самому собі”
«У мене немає мрій, у мене є довготрималі цілі», - дівчина з фотоапаратом.
Редактор ефірного промо: життя на полі бою
Віталій Ващук: «Займайтеся тим, від чого вас пре!».
Французька екзистенціалістка
Олександр Чорний: «Українським композиторам присутній бунтарський дух та ходіння «по лезу»
NK: Я люблю зморшки! Вони віддзеркалюють досвід і мудрість
Уляна Бойко: «У мене ніколи не було заготовленої моделі поведінки. Але завжди було розуміння, що я несу відповідальність за продукт і за команду»
Некомфортна зона комфорту
«Завжди хотіла пов’язати свою діяльність із словом»
Без сорому, книг та мистецтва: сповідь сучасного програміста
Мрії в дії: байдарки замість географії
Статус: у вічному пошуку
Наталія Ємеліна: “Секрет кар'єри: чесно, багато, якісно працювати і знати собі ціну”
Якщо ти молода, амбітна і православна
Роман Кравець: "Бути журналістом – це певною мірою благодійність"
Олексій Мандзій: "Колись казали, що в нас дві булави - три гетьмани, а тепер кажуть: "Дві теми - три експерта"
НОВИНИ - ЦЕ РЕЖИМ НОН-СТОП
Важливо шукати людей, які продукують сенси
Про журналістську професію Надії Петруньок - парламентського журналіста телеканалу NewsOne.
ЄВГЕНІЯ ДАВИДЕНКО: ЖУРНАЛІСТИКА - ЦЕ ПРОФЕСІЯ, ЯКА ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПРИМІРЯТИ НА СОБІ ЧИ НЕ ВСІ ПРОФЕСІЇ!
Треба інтерв`ю - "люди самі знаходяться"
Презентації вибіркових дисциплін
Питання та програми дисциплін до іспитів ІІ семестр
Антоніна Предко: «Жіноча стать в кіберспорті — це проблема»
AdreN: «Моя роль — найважливіша, якщо я з нею не можу впоратись, то гра може піти не в те русло»
«Київ під підошвою» - концерт Oxxxy в Stereo Plaza
ФК «Динамо» Київ провів Весняний кубок з ком’пютерного футболу
Картини Євгена Гули: кольорова віртуозність
Одноденна практика в УНІАНі
Розкішні тропіки – у центрі столиці!
День практики в «УКРІНФОРМІ»
"Капітолій", №1, 10.12.2016 (50 сторінок А4)
"Меркурій. Детектор правди".№1. (64 сторінки А4)
(044) 481-45-61