реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!
Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!

Вікторія Кондрацька, 4 курс
або як Інститут обрав свою міс

Весняного вечора 17 березня за титул найкрасивішої студентки на конкурсі «Міс Інституту журналістики» змагалися десятеро учасниць. Для переможниці була виготовлена коштовна золота діадема за спеціальним дизайном від ювелірного бренду «Cava». За новою традицією, діадема щорічно переходитиме до переможниці, яка представлятиме інститут у подальшому конкурсі «Королева КНУ». Цьогоріч титул «Міс Інститут журналістики» здобула третьокурсниця Катерина Федотенко. Про конкурсні етапи та творче змагання – далі у репортажі.

Фото Ельвіра Сагірмана


Ще за годину до початку конкурсу глядачі із плакатами на підтримку учасниць та квітами займали місця в залі, де лунала гучна музика. Розпочався конкурс із невеликим запізненням, о 17.30, коли велика актова зала у напівтемряві вже була переповнена. Спостерігати за анонсованим дійством зібрались студенти та викладачі Інституту, друзі учасниць, спонсори заходу та запрошені гості.

--------------------------------------------------------------------
Конкурсантки:
№ 1 Олена Русанова, 1 курс, РЗГ
№ 2 Яна Мельник, 4 курс РЗГ
№ 3 Катерина Стеблевська, 1 курс журналістика (магістр)
№ 4 Діана Бородавка, 1 курс РЗГ
№ 5 Лаура Маргарян, 1 курс журналістика
№ 6 Катерина Дремлюга, 4 курс РЗГ
№ 7 Катерина Федотенко, 3 курс журналістика
№ 8 Антоніна Карташева, 3 курс журналістика
№ 9 Валентина Павлушенко, 3 курс РЗГ
№ 10 Василіса Брагаренко, 3 курс РЗГ
--------------------------------------------------------------------


Спеціальними гостями заходу стали український співак Василь Бондарчук і телеведуча Тетяна Терехова, які оцінювали виступи студенток в якості журі. Обирали переможницю також голова студпарламенту Інституту журналістики Маріетта Вейс та спонсори конкурсу. Всього свої бали ставили семеро суддів.

Про відкриття конкурсу краси, талантів та інтелектуальних здібностей оголосили ведучі – другокурсники спеціальності «кіно- та телемистецтво» Лілія Налягака та Богдан Вербицький, містер Інституту журналістики.

--------------------------------------------------------------------
Спонсорами інститутського конкурсу виступили
модельне агентство Viva Models, ювелірний бренд «Cava»,
студія засмаги «Carramel», виробник жіночого та
молодіжного одягу «Marmelad», фітнес-клуб «FitCurves»,
жіночий журнал «Натали», мережа жіночої білизни MilaVitsa,
академія віражу Make Up Me, салон краси «Beauty Zone»,
освітня компанія «Addrian», Вільна школа журналістики,
косметичний бренд «Mary Kay», Інтернет-портал Studway,
виробник речей Shevchenko Originals та Rikon Quartz та інші.

--------------------------------------------------------------------


Першим етапом змагання було дефіле, де учасниці мали продемонструвати своє вміння вільно триматися на сцені та артистично поводитися. Під музику The Hardkiss «Would you fight for me» конкурсантки представили підготовлений номер дефіле. Вже із першого етапу конкурсу глядачі скандували імена фаворитів.

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!


Другим етапом була відеовізитка, де студентки у формі відеоматеріалу якомога креативніше розповідали про себе та свої захоплення. Дівчата демонстрували світлини та відеокадри із їхнього життя, знайомили зал зі своїми улюбленими заняттями. Зокрема, Яна Мельник у відеовізитці розповідала про свою участь у співочому конкурсі «Караоке на майдані», Катерина Федотенко – про досвід бути телеведучою фестивалів та програм, Валентина Павлушенко – знайомила із відеокадрами її життя в Одесі, підкреслюючи, що «серйозність людини, яка володіє почуттям гумору, в сто разів серйозніше серйозності серйозної людини». Олена Русанова та Катерина Дремлюга ділились цікавими фактами із їхнього життя, демонструючи фотографії. Василіса Брагаренко зазначала, як вона виглядатиме за умови колонізації Марсу, а Катерина Стеблевська розповідала про себе без слів, лише відеорядом.

Проводився конкурс і серед глядачів. На сцену запросили трьох студенток із залу, які погодились без підготовки показати своє дефіле. Переможницею обрали Єлизавету Бондар, якій глядачі аплодували найбільше. Студентка отримала сертифікат на купівлю одягу від українського бренду «Marmelad».
Далі глядачів «розігрівав» український виконавець Денис Мусаєв, який з’являвся на сцені декілька разів і виконував авторські пісні. Зокрема, молодий композитор виконував пісні «Велосипед» і «Так прикольно».

Третім конкурсом для учасниць було дефіле в одязі від дизайнера Еліни Кім. У дизайнерських сукнях біло-рожевих кольорів та в світлі прожекторів конкурсантки харизматично ходили сценою, демонструючи свою артистичність.

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!


Четвертий творчий конкурс був спрямований розкрити таланти студенток, їх акторські, декламаторські, поетичні, танцювальні та співочі здібності. Глядачі активно підтримували конкурсанток, які підготували різні творчі номери. Зокрема, Олена Русанова, конкурсантка під першим номером, виконувала пісню «Perhaps». Катерина Стеблевська виступила із авторською прозою і танцем. Діана Бородавка заспівала пісню Мерилін Монро «Kitty», яку підхоплювала публіка. Лаура Маргарян продемонструвала вірменський творчий номер, розважаючи аудиторію. Учасниця Катерина Дремлюга підготувала поетичну постановку. Катерина Федотенко виступала із романтичною піснею «When you tell me that you love me». Наступна конкурсантка, Антоніна Карташева, представила авторський вірш «Я тебе не кохала начебто». Яна Мельник виконала пісню Ані Лорак «Верни мне мою любов». Валентина Павлушенко представила авторську театральну постановку «Одесса живет во мне» із декламуванням віршів. Василіса Брагаренко підготувала танцювальний номер.

Далі відбувався розіграш на знижку в 50% від представників виробництва речей для студентів університету «Shevchenko originals» на будь-яку річ в їхньому асортименті. Зі скляної тари спонсори обирали картки з номерами телефонів аудиторії і телефонували. Оскільки жоден із номерів не відповів, було прийнято рішення, що ведучі конкурсу зв’яжуться із переможцями після конкурсу.

П’ятим етапом конкурсу була демонстрація хореографічних умінь, коли учасниці представили спільний синхронний танець. Аудиторія продовжувала скандувати імена їхніх фаворитів.

Шостий етап конкурсу – інтелектуальний. Учасницям пропонувались ситуації, із яких потрібно було знайти вихід. Зокрема, у студенток запитували, що б вони робили, якби побачили дівчину у такій же сукню, що робили б, якби їх волосся пофарбували у зелений колір та яким чином вони б виміряли отруйну змію. Студентки демонстрували свою винахідливість та креативне мислення.

--------------------------------------------------------------------
«Інститут журналістики – це дійсно квітник
із сотнями гарних дівчат.
Тож серед найгарніших переможе
найталановитіша і найпрацьовитіша»,
– Валентина Павлушенко.
--------------------------------------------------------------------


Наступним етапом інтелектуального конкурсу були запитання, які стосувались екологічних ініціатив «Зеленого інституту». У дівчат по черзі запитували, скільки макулатури було зібрано Інститутом журналістики за 6 років, скільки було збережено дерев, що таке «зелені бокси» та де їх знайти в інституті. Найбільш ближчою до правильних відповідей була третьокурсниця Валентина Павлушенко, яка відповіла, що було зібрано 10 тонн макулатури та збережено 17 дерев. Валентина здобула в інтелектуальному конкурсі найбільше балів та отримала подарунки від «Зеленого інституту» та техніку для краси від «Фокстроту».

Приз глядацьких симпатій в результаті підрахунку флаєрів від глядачів здобула студентка четвертого курсу Катерина Дремлюга, а користувачі глобальної мережі на сайті Studway обрали «Міс Інтернет» – Лауру Маргарян.

Для глядачів відбувся і розіграш квитків у денс-клуб «Rave’era»: ведучий озвучив номер свого телефону і перші 10 студентів, які встигли першими відправити своє ім’я та прізвище на телефон, отримали безкоштовні квитки.

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!


Після цього відбувся показ творчого номеру художниці Марії Саулко, який публіка сприйняла неоднозначно. На велике полотно художниця вилила чорну фарбу і малювала балончиками на ній незрозумілі фігури. У залі почувся стійкий запах фарби і глядачі звертались пояснити, що ж саме ця картина може означати. У відповідь залу ведуча зазначила: «В сучасному мистецтві кожен бачить своє». Поступово глядачів у залі ставало все менше.
Після виступу КВН-команди «Egoist» відбувся сьомий етап конкурсу – дефіле у вечірніх сукнях, де дівчата дефілювали під гучну музику The Hardkiss «Stones», завершуючи конкурс, та презентували свої сценічні образи.

Брюнетки vs білявки: обережно, буде гаряче!


Про розподіл титулів між учасницями вийшла оголосити студентка 4-ого курсу РЗГ Саміра Абдулова. Конкурсантки були нагороджені у таких номінаціях:

«Міс чарівність» – Катерина Стеблевська;
«Міс грація» – Василіса Брагаренко;
«Міс елегантність» – Валентина Павлушенко;
«Міс аристократичність» – Діана Бородавка;
«Міс привабливість» – Лаура Маргарян;
«Міс ніжність» – Олена Русанова;
«Міс екстравагантність» – Яна Мельник.

Усі учасниці отримали призи від спонсорів та партнерів: прикраси, квитки на вечірки, футболки, блокноти.

Відповідно, за результатами оцінювання журі, титул «Міс Інституту журналістики» здобула третьокурсниця Катерина Федотенко, а другою леді Інституту стала Антоніна Карташева. Переможницю нагородили діадемою та подарунками від спонсорів. Вже почувши ім’я переможниці, аудиторія після тригодинного конкурсу попрямувала до виходів.


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


«Я вкотре переконалася, що в мене чудові друзі та група підтримки. Я відчувала це і за кулісами, і на сцені. Ця енергія заряджала мене», – поділилась враженнями Катерина Федотенко, яка цьогоріч представлятиме інститут на університетському конкурсі «Королева КНУ».

Оцініть написане та прокоментуйте:

Дуже подобається
Подобається
Так собі
Не подобається

Схожі новини
Коментарі
Останні добавлені
"Віче" №1, 2018
"Де-факто", №1 2018
Валентин Мондріївський: «Подобається образ Зеленського, але що буде, якщо він стане Президентом?»
Інформаційна боротьба напередодні виборів
«Україна понад усе!»: репортаж з маршу УПА в Києві
Усіма «Забутий» парад
Христина Равлюк: «На інформаційні вкиди треба реагувати миттєво»
Моя особиста думка на вашу особисту думку
Кого вважати достойним?
Олесь Маляревич: Якщо б за це платили гроші я працював би в 10 разів ефективніше
Костянтин Сердюк: «Жінки кладуть мої труси собі в гаманці та мріють народити від мене дітей!»
Олег Костюшко: «Настав час Україні бути державою-сервіс, а не державою-поводир!»
СУДДЯ ЄВГЕН ЧАКУ: «ЗАВЖДИ БУДЕ НЕЗАДОВОЛЕНА СТОРОНА, ТОМУ ДО КРИТИКИ ТРЕБА ВЖЕ ДАВНО ЗВИКНУТИ»
Богдан Ходаковський: “Як тільки щось починається, завжди погляньте на перший-другий ряд – там будуть наші”
Максим Зуєв: «Ми плануємо спонукати приватних власників передавати свої землі на безоплатній основі»
Юрій Коновальчук: «Мета будь-якої партії — це захоплення влади»
Валерій Танцюра: «У Києві з 2,5 тисяч дітей-сиріт лише 20 перебувають у державних установах»
Віктор Таран: "Суспільство – дзеркало влади"
Владислав Потапенко: «Гречкофіли» є у кожній демократичній країні, а не тільки в Україні!
Наталія Манойленко: «Чим масштабніші наші справи, тим масштабніші наші помилки»
До 100-річчя з Дня Народження Дмитра Прилюка
Вибіркові дисципліни 2019
Дмитро Лінько: «Ми колись чули, що АТО триватиме декілька годин»
Вибори не за горами
Презумпція винуватості бізнесу проти презумпції невинуватості чиновника, або у світі влади та бізнесу.
Андрій Андріїв: "Прийшов час, коли я не можу залишатися осторонь"
Одкровення з Петром Юрчишиним
Роман Колесник: Немає нічого неможливого для людини, яка прагне бути політиком та розуміє заради чого вона це робить
Наталія Шульга: «Ідеальний політик — це людина, яка спить спокійно»
Вадим Гутцайт: «Поради не зараз молоді, а поради в усі часи для молоді»
Ігор Бєлов: «Якщо ти вступаєш в партію, то вважається, що на тобі клеймо…»
Олександр Глазов: “ Якщо ти не займаєшся політикою – то вона займається тобою”
Стасів Владислава: «Україна – починається з себе!»
Олександр Васильківський: "Нам потрібно зберігати та захищати свою національну ідентичність "
В’ячеслав Деркач: «Покладатися треба тільки на себе і на людей, які прагнуть змін на краще»
Владислав Михайленко: Ще одна черга парку “Наталка” вийшла надзвичайно кльовою і отримала дуже багато схвальних відгуків від задоволених киян
Ростислав Смірнов: «Я б забрав у пенсіонерів право голосу»
Зачем политикам мандат?
Парламент, консерватизм і українська ментальність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Юрий Коновальчук: «Так вынуждает система»
Наталія Приходько: «Депутат – це водночас психолог»
«Я виступаю за легалізацію проституції та легких наркотиків», – Держсек МІП
Таміла Нартова : «Я хочу піти у політику, мені це подобається, хоча раніше у мене такого не було.»
Аліна Яворська: «Українська політична система не відповідає європейським аналогам»
Олександр Солонько: «Свобода» ще скаже своє слово в українській політиці
Ігор Коліушко: «Образилися – ну й нехай. Ми працюємо з тими, хто не ображається»
Вікторія Римарук: «Попередники Порошенка не ставили в центр своєї уваги простого українця»
Мустафа Найєм: «Політика – це викривлене дзеркало»
Вічні проблеми Києва. Чи скресла крига?
Вероніка Яковлєва: “Важливо мати стальні нерви і не “тупити”
Олег Фіалко: "Давайте просто перенесемо модель роботи мера на моє депутатство"
Грігол Катамадзе: Україна повинна стати «новим Китаєм» для Європи
Артур Мартовицкий: «А что такое парламент? Это 420 человек, каждый из которых не считает себя виноватым»
Тамара Плаксій: «Гра в політичні ігри з нардепами – справа небезпечна»
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
Жага до перемог
(044) 481-45-61