реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Жива галерея в одну картину: художники серед дизайнерів і навпаки
Жива галерея в одну картину: художники серед дизайнерів і навпаки

Жива галерея в одну картину: художники серед дизайнерів і навпаки

Дарина Концидайло
Мистецтво - дзеркало, де кожен бачить себе
Гете


Для сучасної молоді поняття «стиль» виходить за межі поняття «одяг». Це також спосіб життя, спілкування, тип мислення, засіб самовираження. Тенденції індивідуалізму та немасовості змушують шукати нове, оригінальне, особистісне. А найкраще у цьому допомагає мистецтво.

Із понад 60 українських виробників одягу, взуття та аксесуарів, тут представлено топ-5 найбільш мистецьких брендів. Чому саме ці? Бо кожен, хто одягає речі, виготовлені ними, автоматично стає живою галереєю в одну картину, котра має власну історію, зміст та характер.

ALEXANDER DETS

Жива галерея в одну картину: художники серед дизайнерів і навпаки

Улюблений митець Олександра – Пікассо. А себе художник асоціює із пандою. Каже, що має з ними особливий з’язок. У його речах переважають картини з етнотематикою, дівчата в стилі ню, поп-арт образи та тварини. Футболки, светшоти чи сукні його виробництва – справжні полотна, адже малюнки на них відтворені вручну.

Бренду ALEXANDER DETS вже 5 років. Він дотримується певних «модних» стандартів. Раз на рік виходять дві нові колекції (весна-літо, осінь-зима). Вперше Олександр розмалював футболку Armani. З неї і почалося захоплення сірим меланжем (пряжа з волокон, пофарбованих у різні кольори) як основним полотном для робіт. Олександр не копіює свої малюнки у прямому сенсі слова. Завжди будуть відмінності в одному сюжеті, написаному двічі, якщо людина замовить вже продану річ. На сайті бренду існує навіть спеціальна примітка для тих, хто хоче придбати одяг: «Більшість речей, які Ви бачите, вже знайшли своїх власників. Автор зробить для Вас схожу роботу, яка буде мати індивідуальні відмінні риси, щоб малюнок був абсолютно оригінальним».

Специфіка роботи полягає в тому, що помилку не можна виправити, тож за п’ять років роботи митець виробив систему, за якою всі зіпсовані речі просто перевтілюються у нові сюжети і повноцінні завершені роботи. Не зважаючи на те, що річ оформлюється вручну за допомогою спеціальної фарби і пензля, термін виконання замовлення – від двох до чотирьох днів. Усі перераховані особливості виправдовують вартість: найдешевша річ коштує 1000 гривень, а найдорожча – 2400.

Диво

Жива галерея в одну картину: художники серед дизайнерів і навпаки

Бренд «Диво» був заснований креативною студією Charodeyki в 2012 році у рамках однойменного арт-проекту Ольги Бердник-Отнякіної. Креативна співпраця організації та заслуженого майстра народної творчості України народила магічні дизайнерські футболки та светшоти з різноманітними диво-тваринами.

Принти створені на основі оригінальних малюнків Ольги. Вони просякнуті українським народним стилем, утілюють казки, легенди та міфи. Легко передають характер та творчу спадщину нашого народу. Речі бренду «Диво» можна купувати і для себе, і як сувенір.

Виробники піклуються про якість, тому використовують лише найкращі матеріали вітчизняних та європейських компаній. Вся продукція виготовляється в Україні, і творча майстерня цим пишається. Ціни не кусаються і чудово підійдуть тим, хто раптово захоче побалувати себе творчими несподіванками. Найбільша вартість – 650 гривень.

SmartART Prichepkaproject

Жива галерея в одну картину: художники серед дизайнерів і навпаки

Об’єднання моди та українського мистецтва – основне покликання бренду SmartART. Ві знайомить свого покупця із сучасними українським художниками та їхніми роботами. Тож якщо ви хочете бути обізнаним у вітчизняному живописі та полюбляєте casual, сміливо шукайте речі цього виробника.

Перша лінія одягу представлена оригінальними футболками та світшотами з фрагментами картин української художниці Ірини Третьяк. Вони експресивні, динамічні, наповнені кольорами та деталями. Її роботи в оригіналі виконані олійними фарбами в об'ємній авторській техніці, тому для перенесення на одяг картини відтворені на натуральному шовкові і виглядають як намальовані безпосередньо на речі.
Друга лінія одягу SmartART – це колоритні етномалюнки від київської художниці і педагога Валентини Баламанджі. Вони принципово відрізняються від робіт, використаних у попередній колекції. Спокійні, легкі візерунки відображають українські традиції, символізують дерево життя, любові, продовження роду і красу оточуючого світу.

Окремим напрямком і фішкою бренду є створення одягу з елементами власних картин замовника. Тож якщо ви малюєте – вам до SmartART!

Хоч бренд використовує картини іменитих українських художників, ціни приємно дивують. Найдорожча річ обійдеться покупцеві всього у 600 гривень.

CLAN-P

Жива галерея в одну картину: художники серед дизайнерів і навпаки

«Ми – члени клубу СLAN-P. Ми займаємося тим, що нам дійсно подобається. Кожен з нас вірить, що будь-яка творча ідея повинна бути гідно реалізована. Наша велика війна – духовна. Ми несемо арт людям», – так пишуть виробники про самих себе. Їхні речі мають власний характер та історію. Кожна з них – унікальна та лімітована.

СLAN-P встановив і тримає високу планку обслуговування клієнтів. Одяг виготовляється тільки тоді, коли є необхідність. Якщо клієнт хоче щось придбати, з ним обов'язково зв'язується менеджер і особисто веде замовлення від початку і до самої доставки. Бренд випускає футболки, світшоти, худі (кенгурушки), арт-постери та чохли для iPhone. Також на сайті ви можете знайти детальний список тканин, які використовуються у виготовленні одягу, та пояснення, чому саме вони.

До слова, індивідуальність клубу проявляється не лише у роботах, а й у технічному виробництві. Бренд розробив власну систему розмірів та наводить їх тлумачення. Вони мають навіть окреме лекало для унісексу.

Отож якщо ви шукаєте річ неповторну та з душею, одяг від бренду СLAN-P саме для вас. Однак їхня ідеальність на цьому не закінчується. Найдорожче, що ви зможете знайти, обійдеться всього у 699 гривень, пальто – 1799 гривень.

НЮКРЕЙН!

Жива галерея в одну картину: художники серед дизайнерів і навпаки

Якщо говорити про НЮКРЕЙН!, то лише в однині, адже у постійному штаті працює всього один Олег Загребний – засновник та керівник проекту. Ідея футболок з принтами виникла і нього ще у 2009 році, коли подруга показла футболку, яку власноруч розмалювала акриловими фарбами. Однак з того моменту до реалізації задуму пройшло два роки.

Тандем із художником WaOne з команди «INTERESNI KAZKI» утворився раптово, коли керівник проекту запропонував йому намалювати принт. Потім проектом зацікавився художник-мураліст із Севастополя kislow1.Удвох вони намалювали перші принти у сучасному українському стилі. Так розпочався шлях бренду НЮКРЕЙН!.

Ідея першої колекції полягала у тому, щоб зацікавити молодь сучасним українським мистецтвом та культурою, показавши, що національні і навіть народні мотиви можуть бути так само актуальні, як і сучасна західна культура, якщо вони подаються у незвичному ракурсі.
Наразі ж головною метою НЮКРЕЙН! є створення якісного бренду одягу та формування стилю сучасної молодої людини, яка усвідомлює українську неповторність та знає свою культуру.

***
Отож коли хтось скаже: «Я ношу тільки український одяг», не думайте, що цей дивак ходить у вишиванках і жупанах. Речі вітчизняного виробництва – це не консерватизм, а навпаки — нова хвиля стилю, новий спосіб самовираження.

Творці всіх цих українських брендів – це молоді люди, які мають своє тлумачення речей та явищ. Воно виливається у їхню творчість – одяг, який робиться для таких самих, молодих душею і тілом. Тепер речі набувають зовсім іншого значення.
Схожі новини
Коментарі
Останні добавлені
«Семь дней» з життя Сергія Кириченка»
"Віче" №1, 2018
"Де-факто", №1 2018
Валентин Мондріївський: «Подобається образ Зеленського, але що буде, якщо він стане Президентом?»
Інформаційна боротьба напередодні виборів
«Україна понад усе!»: репортаж з маршу УПА в Києві
Усіма «Забутий» парад
Христина Равлюк: «На інформаційні вкиди треба реагувати миттєво»
Моя особиста думка на вашу особисту думку
Кого вважати достойним?
Олесь Маляревич: Якщо б за це платили гроші я працював би в 10 разів ефективніше
Костянтин Сердюк: «Жінки кладуть мої труси собі в гаманці та мріють народити від мене дітей!»
Олег Костюшко: «Настав час Україні бути державою-сервіс, а не державою-поводир!»
СУДДЯ ЄВГЕН ЧАКУ: «ЗАВЖДИ БУДЕ НЕЗАДОВОЛЕНА СТОРОНА, ТОМУ ДО КРИТИКИ ТРЕБА ВЖЕ ДАВНО ЗВИКНУТИ»
Богдан Ходаковський: “Як тільки щось починається, завжди погляньте на перший-другий ряд – там будуть наші”
Максим Зуєв: «Ми плануємо спонукати приватних власників передавати свої землі на безоплатній основі»
Юрій Коновальчук: «Мета будь-якої партії — це захоплення влади»
Валерій Танцюра: «У Києві з 2,5 тисяч дітей-сиріт лише 20 перебувають у державних установах»
Віктор Таран: "Суспільство – дзеркало влади"
Владислав Потапенко: «Гречкофіли» є у кожній демократичній країні, а не тільки в Україні!
Наталія Манойленко: «Чим масштабніші наші справи, тим масштабніші наші помилки»
До 100-річчя з Дня Народження Дмитра Прилюка
Вибіркові дисципліни 2019
Дмитро Лінько: «Ми колись чули, що АТО триватиме декілька годин»
Вибори не за горами
Презумпція винуватості бізнесу проти презумпції невинуватості чиновника, або у світі влади та бізнесу.
Андрій Андріїв: "Прийшов час, коли я не можу залишатися осторонь"
Одкровення з Петром Юрчишиним
Роман Колесник: Немає нічого неможливого для людини, яка прагне бути політиком та розуміє заради чого вона це робить
Наталія Шульга: «Ідеальний політик — це людина, яка спить спокійно»
Вадим Гутцайт: «Поради не зараз молоді, а поради в усі часи для молоді»
Ігор Бєлов: «Якщо ти вступаєш в партію, то вважається, що на тобі клеймо…»
Олександр Глазов: “ Якщо ти не займаєшся політикою – то вона займається тобою”
Стасів Владислава: «Україна – починається з себе!»
Олександр Васильківський: "Нам потрібно зберігати та захищати свою національну ідентичність "
В’ячеслав Деркач: «Покладатися треба тільки на себе і на людей, які прагнуть змін на краще»
Владислав Михайленко: Ще одна черга парку “Наталка” вийшла надзвичайно кльовою і отримала дуже багато схвальних відгуків від задоволених киян
Ростислав Смірнов: «Я б забрав у пенсіонерів право голосу»
Зачем политикам мандат?
Парламент, консерватизм і українська ментальність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Юрий Коновальчук: «Так вынуждает система»
Наталія Приходько: «Депутат – це водночас психолог»
«Я виступаю за легалізацію проституції та легких наркотиків», – Держсек МІП
Таміла Нартова : «Я хочу піти у політику, мені це подобається, хоча раніше у мене такого не було.»
Аліна Яворська: «Українська політична система не відповідає європейським аналогам»
Олександр Солонько: «Свобода» ще скаже своє слово в українській політиці
Ігор Коліушко: «Образилися – ну й нехай. Ми працюємо з тими, хто не ображається»
Вікторія Римарук: «Попередники Порошенка не ставили в центр своєї уваги простого українця»
Мустафа Найєм: «Політика – це викривлене дзеркало»
Вічні проблеми Києва. Чи скресла крига?
Вероніка Яковлєва: “Важливо мати стальні нерви і не “тупити”
Олег Фіалко: "Давайте просто перенесемо модель роботи мера на моє депутатство"
Грігол Катамадзе: Україна повинна стати «новим Китаєм» для Європи
Артур Мартовицкий: «А что такое парламент? Это 420 человек, каждый из которых не считает себя виноватым»
Тамара Плаксій: «Гра в політичні ігри з нардепами – справа небезпечна»
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
(044) 481-45-61