реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Ольга Тищук: «Успіх ICTV – в командній роботі». Інтерв’ю.
Ольга Тищук: «Успіх ICTV – в командній роботі». Інтерв’ю.

Ольга Тищук: «Успіх ICTV – в командній роботі». Інтерв’ю.

Вікторія Кондрацька, 4 курс.
Випускниця Інституту журналістики розповіла про тонкощі своєї роботи керівником департаменту Інтернет-проектів каналу ICTV.

Ольга Тищук – із тих молодих керівників, хто живе своєю професією, створюючи імідж каналу. Ольга працює «поза кадром» – і працює в редакції і вдома, в будні і свята. При цьому, усміхнений керівник називає свої дві творчі команди сім’єю. Про те, як їй вдається очолювати команди ICTV, про особливості життя редакції «поза екраном» – далі у матеріалі.

- Як Ви розпочали свою роботу в Інтернет-індустрії, з чого починали свою кар’єру?
- На каналі ICTV я працюю вже 7 років. Свій творчий шлях починала як піар-редактор у промо-службі каналу, в обов’язки якого входило також модерувати роботу сайту телеканалу. Згодом керівництво ICTV вирішило зробити ставку на Інтернет. Був сформований окремий відділ, який займався розвитком сайту телеканалу. Паралельно велась робота і над новинним сайтом «Факти». У 2014 році було прийняте рішення об’єднати обидві редакції у департамент. Мій шлях на каналі розпочинався з простого редактора до керівника департаменту. Тому я дуже добре знаю роботу, яку роблять наразі редактори, що допомагає правильно організувати роботу редакцій.

- У чому полягають Ваші обов’язки керівника відділу?
- У нашому департаменті Інтернет-проектів – дві команди. Одна працює над сайтом телеканалу ICTV (ictv.ua). Друга – це редакція новинного сайту «Факти» (fakty.ictv.ua). Моє завдання – координувати роботу обох редакцій, розробляти стратегію, наводити зв’язки з партнерами та багато іншої менеджерської роботи, якої не видно, але вона необхідна.

Загалом, у обох цих сайтів – різні завдання. Сайт має представляти канал в Інтернеті, тому ми робимо все для позитивного іміджу каналу серед Інтернет-користувачів, публікуємо відео з ефіру, даємо максимально закулісного життя. У сайту «Факти» – на першому місці вийти в лідери ринку серед новинних сайтів, тому тут велику роль грають показники сайту, оперативна робота з новинами, інтерв’ю, статті. На «Фактах» ми даємо не лише відео новин, але й аналітику, поради, публікуємо думки публіцистів та журналістів.

- Чи потрібні, на Вашу думку, якісь особливі якості та вміння для керівника відділу?
- У керівника повинно бути одне уміння – швидко реагувати на критичні ситуації і приймати рішення. Інтернет – дуже динамічне середовище, і тут потрібні швидкі дії, вміти керувати паралельними процесами і прогнозувати наперед. А ще важливо – не панікувати, тоді все вийде. Я вчилась бути журналістом. Бути керівником навчила мене моя робота.

Керувати – значить правильно організувати робочі процеси, але при цьому ви повинні добре знати роботу своїх підлеглих, розвиватись самому і допомагати розвиватись своїм колегам. Має бути певний взаємообмін – ви даєте, вам віддають. Тоді і результат від роботи буде колосальний.

Приміром, ми часто організовуємо так звані «брейншторми», де я даю можливість проявити ініціативу усьому колективу, і це дає мені можливість розповісти щось нове своїм людям.

- Як Ви організовуєте роботу в команді, як відбувається робота з підлеглими? Та скільки людей працюють від Вашим керівництвом?
- Загалом, у нас штат із 20 осіб. Більш тісно з колективом працюють керівники сайтів. Вони перевіряють роботу редакторів, вичитують та ставлять завдання. Я вже більш працюю із керівниками сайтів, обговорюємо план на тиждень, на місяць, аналізуємо статистику, вносимо правки у стратегію. Можемо на основі даних за квартал повністю перекроїти графік усієї редакції. Можна вважати нас молодою командою, тому ми постійно у пошуку. У пошуку ідеального графіку роботи, у пошуку тем, ми завжди стежимо за технологіями і намагаємось їх випробувати.

- Які Ви ставите завдання Вашій команді? Чи існують якісь «санкції» за невиконану роботу?
- Я прихильник того, що завдання потрібно ставити у письмовій формі з чіткими дедлайнами. Ми можемо обговорити деталі з колегами, але те, що написано пером, – оскаржити важче.

У нас є корпоративна пошта, через яку ми спілкуємось з усіма співробітниками каналу. А також у нас є робочі чати у Skype, де переписку бачать усі учасники чату і реагують при потребі.

Для редакторів новин у нас написаний так званий мануал по роботі з новинами: як їх оформлювати, там прописані вимоги до заголовків та структура подачі новин.

Для редакції сайту ICTV ми робимо медіаплан на сезон (прим. – телесезон), за яким працює вся редакція. Часто ми беремо участь у нарадах з програмами каналу. Так приміром, якщо виходить нова прем’єра в ефірі – редактор виїжджає на зйомки шоу чи серіалу, щоб взяти коментар у знімальної групи, працює з фотографом, пише прес-релізи, новини, інтерв’ю. Загалом він супроводжує проект від самого старту і до його завершення.
У нас є заохочення для редакторів у випадку, якщо вони перевиконують план по показникам, перепрацьовують. Є і штрафи, але вони бувають за грубі помилки.

- Як відбувається формування плану роботи у колективі, пошук тем? Як побудований робочий день?
- Редакція сайту ICTV працює у дві зміни з 10 до 22 год. Редакція сайту «Факти» – з 6 ранку до першої ночі. У планах у нас перейти на 24-годинний графік для новин. Графік складає керівник сайту, він може бути підлаштований під редактора, однак ми часто засиджуємось на роботі, адже робота на телебаченні нестабільна, та і ситуація в країні непередбачувана, Тому коли у нас стаються надзвичайні ситуації – до роботи підключаються редактори з дому і допомагають тим, хто в офісі. Ми працюємо на свята та у вихідні, адже для користувача сайт має бути цілодобовим, і щоб у нього не складалось враження, що сюди заходять лише у будні.

- Чи бувають у Вашій команді якісь суперечності та як Ви вирішуєте їх?
- Коли ми підбираємо людей на роботу – я завжди кажу кандидатам: ми шукаємо не лише спеціаліста, ми шукаємо члена сім’ї. У нас дружня атмосфера у колективі, чим я дуже пишаюсь, адже лише в здоровому колективі можливі високі результати. Ми можемо посперечатися, але це лише тому, що ми всі різні, і кожен має право відстояти свою точку зору. І нерідко у нас народжуються великі ідеї в процесі таких дискусій.

- Чи потрібна, на Вашу думку, спеціальна журналістська освіта для цієї посади?
- Я не знаю, які наразі знання дають по Інтернет-сайтам на факультетах журналістики, але коли я навчалась – у нас не було такого поняття як Інтернет-ЗМІ. І все, що наразі я вмію і знаю, я освоювала самостійно. Тим більше, що наразі є спеціалізовані сайти, чудові дослідження, які можна вивчати самостійно і на практиці їх застосовувати.

- Чи виникало у Вас бажання працювати також «у кадрі», в ефірах?
- Ні, ніколи. Я дуже люблю те, чим наразі займаюсь. В кадрі ти обмежений можливостями, а Інтернет і технології, які є в ньому, дають можливість реалізувати будь-які ідеї. Тут немає нічого неможливого. І динаміка, яка є на телебаченні, не зрівняється з тією, що є в Інтернеті.

- Що б Ви порадили студентам Інституту журналістики для того, аби стати керівником відділу?
- Думаю, не всі хочуть бути керівниками. Але ті, хто мріє очолити проект, я б побажала завжди проявляти ініціативу і пам’ятати, що ваш успіх залежить не від вас, а від вашої команди, яка за вами йде.

Фото з особистого архіву

Оцініть написане та прокоментуйте:

Дуже подобається
Подобається
Так собі
Не подобається

Схожі новини
Коментарі
услуги продвижение сайта в интернет seo продвижение сайтов спб


04 марта 2018 13:57
потребуется лишь зайти на чтобы уточнить отличие пенобетона от газобетона, https://pp-budpostach.com.ua/a62197-chto-luchshe-gazobeton.html
и отыскать прочую ценную информацию, самую актуальную и детальную.


01 апреля 2018 10:42
straightforward to leak out by questions hither poima.fette.club/schoenheit/gewichtszunahme-18-ssw.html what eatables to eat. A registered dietitian can cure you encompass your consummate foods in a individualized do to overkill debauchery plan. Group upon next.kokosik.nl/schoenheit/36e8477e27.html starchy foods such as unhurt fleck breads and cereals, rice, noodles, or potatoes at every meal. Starchy foods are commission of kilter down into glucose, which kihin.fette.club/gesundheit/wieviel-fett-bei-low-carb.html your remains needs repayment in quid pro quo recompense energy.


Останні добавлені
«Семь дней» з життя Сергія Кириченка»
"Віче" №1, 2018
"Де-факто", №1 2018
Валентин Мондріївський: «Подобається образ Зеленського, але що буде, якщо він стане Президентом?»
Інформаційна боротьба напередодні виборів
«Україна понад усе!»: репортаж з маршу УПА в Києві
Усіма «Забутий» парад
Христина Равлюк: «На інформаційні вкиди треба реагувати миттєво»
Моя особиста думка на вашу особисту думку
Кого вважати достойним?
Олесь Маляревич: Якщо б за це платили гроші я працював би в 10 разів ефективніше
Костянтин Сердюк: «Жінки кладуть мої труси собі в гаманці та мріють народити від мене дітей!»
Олег Костюшко: «Настав час Україні бути державою-сервіс, а не державою-поводир!»
СУДДЯ ЄВГЕН ЧАКУ: «ЗАВЖДИ БУДЕ НЕЗАДОВОЛЕНА СТОРОНА, ТОМУ ДО КРИТИКИ ТРЕБА ВЖЕ ДАВНО ЗВИКНУТИ»
Богдан Ходаковський: “Як тільки щось починається, завжди погляньте на перший-другий ряд – там будуть наші”
Максим Зуєв: «Ми плануємо спонукати приватних власників передавати свої землі на безоплатній основі»
Юрій Коновальчук: «Мета будь-якої партії — це захоплення влади»
Валерій Танцюра: «У Києві з 2,5 тисяч дітей-сиріт лише 20 перебувають у державних установах»
Віктор Таран: "Суспільство – дзеркало влади"
Владислав Потапенко: «Гречкофіли» є у кожній демократичній країні, а не тільки в Україні!
Наталія Манойленко: «Чим масштабніші наші справи, тим масштабніші наші помилки»
До 100-річчя з Дня Народження Дмитра Прилюка
Вибіркові дисципліни 2019
Дмитро Лінько: «Ми колись чули, що АТО триватиме декілька годин»
Вибори не за горами
Презумпція винуватості бізнесу проти презумпції невинуватості чиновника, або у світі влади та бізнесу.
Андрій Андріїв: "Прийшов час, коли я не можу залишатися осторонь"
Одкровення з Петром Юрчишиним
Роман Колесник: Немає нічого неможливого для людини, яка прагне бути політиком та розуміє заради чого вона це робить
Наталія Шульга: «Ідеальний політик — це людина, яка спить спокійно»
Вадим Гутцайт: «Поради не зараз молоді, а поради в усі часи для молоді»
Ігор Бєлов: «Якщо ти вступаєш в партію, то вважається, що на тобі клеймо…»
Олександр Глазов: “ Якщо ти не займаєшся політикою – то вона займається тобою”
Стасів Владислава: «Україна – починається з себе!»
Олександр Васильківський: "Нам потрібно зберігати та захищати свою національну ідентичність "
В’ячеслав Деркач: «Покладатися треба тільки на себе і на людей, які прагнуть змін на краще»
Владислав Михайленко: Ще одна черга парку “Наталка” вийшла надзвичайно кльовою і отримала дуже багато схвальних відгуків від задоволених киян
Ростислав Смірнов: «Я б забрав у пенсіонерів право голосу»
Парламент, консерватизм і українська ментальність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Юрий Коновальчук: «Так вынуждает система»
Наталія Приходько: «Депутат – це водночас психолог»
«Я виступаю за легалізацію проституції та легких наркотиків», – Держсек МІП
Таміла Нартова : «Я хочу піти у політику, мені це подобається, хоча раніше у мене такого не було.»
Аліна Яворська: «Українська політична система не відповідає європейським аналогам»
Олександр Солонько: «Свобода» ще скаже своє слово в українській політиці
Ігор Коліушко: «Образилися – ну й нехай. Ми працюємо з тими, хто не ображається»
Вікторія Римарук: «Попередники Порошенка не ставили в центр своєї уваги простого українця»
Мустафа Найєм: «Політика – це викривлене дзеркало»
Вічні проблеми Києва. Чи скресла крига?
Вероніка Яковлєва: “Важливо мати стальні нерви і не “тупити”
Олег Фіалко: "Давайте просто перенесемо модель роботи мера на моє депутатство"
Грігол Катамадзе: Україна повинна стати «новим Китаєм» для Європи
Артур Мартовицкий: «А что такое парламент? Это 420 человек, каждый из которых не считает себя виноватым»
Тамара Плаксій: «Гра в політичні ігри з нардепами – справа небезпечна»
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
Жага до перемог
(044) 481-45-61