реєстрація авторизація
Авторизація на сайті
Відміна
мапа сайту
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
Кафедра периодической прессы - институт журналистики
/ / Анна Кисель: «В моїй команді тільки перфекціоністи». Інтерв'ю.
Анна Кисель: «В моїй команді тільки перфекціоністи». Інтерв'ю.

Анна Кисель: «В моїй команді тільки перфекціоністи». Інтерв'ю.

Ангеліна Бачуріна, 4 курс.
Вважає редактор web-сайтів департаменту розважальних інтернет-проектів групи каналів «1+1 Media».

Поганий той журналіст, що не хоче стати головним редактором. Але щоб дістатися вершини піраміди медіа-виробництва, потрібно переписати не один пуд матеріалів. Першою значущою сходинкою на цьому шляху стає посада – редактор. Цікаво як це? Анна Кисель, що вже впевнено відчуває себе у цій ролі, розповіла, що потрібно для того, аби стати керівником відділу, як відбувається планування роботи, та як побудувати здорові комфортні відносини у колективі.

- Що зараз входить у ваші обов’язки?
- Серед усіх ресурсів безпосередньо під моєю опікою є чоловічий канал «2+2». З ним ми нерозлучні вже 3 роки. Моє основне завдання як редактора – це створення, редагування та розміщення контенту на інтернет-ресурсах каналу «2+2» (соцмережі, веб-сайт), а також контроль над коректним відображенням матеріалів на сайті і щоденне їх оновлення.

- Чи потрібна для цієї посади спеціальна освіта?
- Освіта важлива, але вона не обов’язково має бути профільною. Я, наприклад, за освітою магістр з міжнародних відносин, перекладач новогрецької мови. Але більшість моїх колег журналісти, філологи та редактори. Головне відповідати вимогам, які передбачає посада. Серед них: аналітичне мислення, гнучкість, вміння обробляти, узагальнювати та спрощувати інформацію для легкого розуміння, креативний підхід до вирішення робочих питань, розвинені комунікативні навички, вміння встановлювати і підтримувати контакти, зорієнтованість на результат тощо. І, звичайно, вміння цікаво і грамотно писати.

- Керівнику відділу потрібні якісь особливі якості?
- Керівник має бачити на кілька кроків вперед і вміти вмотивувати колектив з ентузіазмом йти до поставленої мети. Для цього йому потрібні далекоглядність, впевненість і віра в свою команду. Однак намічений план не завжди спрацьовує. І тоді він має володіти рішучістю взяти на себе відповідальність, щоб знайти слабкі місця і скоригувати обраний курс.

- Зрозуміло. А як побудований ваш робочий день?
- Робочий день в нас фіксований будні з 10 до 19 з перервою на обід. Але Інтернет не спить ніколи, як і ТБ-ефір. Адже це і є зона відпочинку. Тому кожен працівник нашого департаменту розуміє, що на зв’язку потрібно бути 24 години на добу і тримати руку на пульсі. Можуть відбуватися зміни в ефірній сітці каналу, про які важливо повідомити глядачів. Спортивні події майже завжди транслюються вночі і частина глядачів дивиться їх онлайн. В такому випадку треба забезпечити безперебійну роботу ресурсу, бо велике навантаження може вибити його з ладу. Про результати важливого поєдинку теж необхідно повідомляти одразу з можливістю переглянути найяскравіші моменти. Адже навіть після перегляду в ефірі каналу глядач приходить на сайт, щоб знову пережити насолоду від побаченого.

- Як ви шукаєте нові теми?
- Зважаючи на те, що ми працюємо на ТБ-сайт основна робота планується щотижня згідно ТБ-програми. Але, звичайно, є довготривалі проекти, стратегія розвитку яких може бути розписана і на півроку. Щодо тем, в пріоритеті - ефірні продукти. Анонсування важливих трансляцій, фільмів, серіалів, пост новини на найцікавіші відео випуски програм.

- Скільки людей працюють під вашим керівництвом? Як ви організуєте роботу з підлеглими?
- Підлеглих в мене немає і не було. Є команда, яка за трирічний мій досвід змінювалась кілька разів. Спочатку в моїй команді був веб-дизайнер і копірайтер. Перший створював графічне наповнення, другий – текстове. Якісна і вчасно виконана робота обох була моєю відповідальністю. Після реструктуризації в компанії були створені окремі відділи за видом робіт. Тепер задачі передаються і систематизуються за допомогою менеджерів.

Віднедавна до нашої команди приєдналися студенти-інтерни, які допомагаючи нам, отримують неоціненний досвід справжньої роботи.

- Які завдання ви їм ставите? Вони можуть самі пропонувати теми?
- Завдання завжди передбачають необхідність креативу. В нашій справі без цього ніяк. Є обов’язкові складові, на які варто звертати увагу. Але все інше – на розсуд автора.

- А ви виконували таку саму роботу спочатку?
- Так, звичайно. Коли я тільки влаштувалась на роботу на посаду тоді ще контент-менеджера першим моїм завданням було написати і розмістити на сайті анонси фільмів і програм. Зараз цьому вчу інтернів. Коли ти сам проходиш через це, то розумієш як найкраще пояснити і на що звертати увагу, як прискорити процес без втрат для якості контенту.

- Цікаво, можливо існують якісь «санкції» за невиконану роботу?
- Неякісна робота перенаправляється на доопрацювання, а якщо є жорсткий дедлайн – то тут і зараз. Невиконаної роботи на моїй пам’яті не було. Такі всі перфекціоністи.

- Як у будь-якому колективі, мабуть і у вас бувають конфлікти. Як ви їх вирішуєте?
- Конфлікти – це не про нашу команду, а от суперечки бувають. Ми всі різні, це нормально. В таких випадках головне не переходити на особистості і розуміти, що наша робота є спільною справою. Як правило, після вирішення суперечок з’являється краще бачення схеми реалізації поставленої задачі.

- Зазвичай, матеріали в Інтернеті спонукають читачів до коментування. Чи активно коментують вашу роботу? Як реагуєте на негатив?
- Останнім часом користувачі Інтернет більше полюбляють коментувати в соцмережах і писати в особисті повідомлення. Деякі коментарі дійсно шокують. В такі моменти просто необхідно чітко усвідомити, що звертаються не особисто до тебе. З часом звикаєш абстрагуватися і не брати близько до серця.

А взагалі я дуже люблю, коли глядачі небайдужі і висловлюють свою думку. Не лише критикують і вимагають, а радять як би їм подобалось більше. Спілкування дійсно важливе, бо іноді критика не обґрунтована і саме завдяки комунікації через Інтернет це можна донести. Наприклад, з останнього. Палкий глядач однієї з програм написав, що йому не подобається, коли ведуча в яскраво червоній сукні. «Вырвиглаз. Смотреть невыносимо!!!», - написав він. Я попросила наступного разу, коли йому буде не до вподоби картинка, зробити фото та надіслати нам. Наступного ж дня отримала зображення. Це було дійсно «вырвиглаз»: насиченість червоного просто зашкалювала, хоча оригінал приємний для сприйняття. Виявилось, що в його телевізорі неправильно налаштована передача кольору: дуже висока насиченість червоного.

- Звичайно, у журналістській роботі не без стресу. А наскільки для вас реальні перспективи ка'єрного зросту?
- Останнім часом в нашій компанії запроваджується грейдінг (творення вертикальної структури позиційних посад). Він потрібен для того, щоб кожен співробітник міг краще розуміти значимість посади, яку займає, для організації і свою цінність як працівника на ринку. І, загалом, «1+1 медіа» - великий медіахолдинг, тут безліч перспектив.

Фото з особистого архіву

Оцініть написане та прокоментуйте:

Дуже подобається
Подобається
Так собі
Не подобається

Схожі новини
Коментарі
Останні добавлені
«Семь дней» з життя Сергія Кириченка»
"Віче" №1, 2018
"Де-факто", №1 2018
Валентин Мондріївський: «Подобається образ Зеленського, але що буде, якщо він стане Президентом?»
Інформаційна боротьба напередодні виборів
«Україна понад усе!»: репортаж з маршу УПА в Києві
Усіма «Забутий» парад
Христина Равлюк: «На інформаційні вкиди треба реагувати миттєво»
Моя особиста думка на вашу особисту думку
Кого вважати достойним?
Олесь Маляревич: Якщо б за це платили гроші я працював би в 10 разів ефективніше
Костянтин Сердюк: «Жінки кладуть мої труси собі в гаманці та мріють народити від мене дітей!»
Олег Костюшко: «Настав час Україні бути державою-сервіс, а не державою-поводир!»
СУДДЯ ЄВГЕН ЧАКУ: «ЗАВЖДИ БУДЕ НЕЗАДОВОЛЕНА СТОРОНА, ТОМУ ДО КРИТИКИ ТРЕБА ВЖЕ ДАВНО ЗВИКНУТИ»
Богдан Ходаковський: “Як тільки щось починається, завжди погляньте на перший-другий ряд – там будуть наші”
Максим Зуєв: «Ми плануємо спонукати приватних власників передавати свої землі на безоплатній основі»
Юрій Коновальчук: «Мета будь-якої партії — це захоплення влади»
Валерій Танцюра: «У Києві з 2,5 тисяч дітей-сиріт лише 20 перебувають у державних установах»
Віктор Таран: "Суспільство – дзеркало влади"
Владислав Потапенко: «Гречкофіли» є у кожній демократичній країні, а не тільки в Україні!
Наталія Манойленко: «Чим масштабніші наші справи, тим масштабніші наші помилки»
До 100-річчя з Дня Народження Дмитра Прилюка
Вибіркові дисципліни 2019
Дмитро Лінько: «Ми колись чули, що АТО триватиме декілька годин»
Вибори не за горами
Презумпція винуватості бізнесу проти презумпції невинуватості чиновника, або у світі влади та бізнесу.
Андрій Андріїв: "Прийшов час, коли я не можу залишатися осторонь"
Одкровення з Петром Юрчишиним
Роман Колесник: Немає нічого неможливого для людини, яка прагне бути політиком та розуміє заради чого вона це робить
Наталія Шульга: «Ідеальний політик — це людина, яка спить спокійно»
Вадим Гутцайт: «Поради не зараз молоді, а поради в усі часи для молоді»
Ігор Бєлов: «Якщо ти вступаєш в партію, то вважається, що на тобі клеймо…»
Олександр Глазов: “ Якщо ти не займаєшся політикою – то вона займається тобою”
Стасів Владислава: «Україна – починається з себе!»
Олександр Васильківський: "Нам потрібно зберігати та захищати свою національну ідентичність "
В’ячеслав Деркач: «Покладатися треба тільки на себе і на людей, які прагнуть змін на краще»
Владислав Михайленко: Ще одна черга парку “Наталка” вийшла надзвичайно кльовою і отримала дуже багато схвальних відгуків від задоволених киян
Ростислав Смірнов: «Я б забрав у пенсіонерів право голосу»
Зачем политикам мандат?
Парламент, консерватизм і українська ментальність
Артур Харитонов: Я дуже хочу, аби Україна назавжди відмовилася від невдач через постсоціалістичну аморфність
Юрий Коновальчук: «Так вынуждает система»
Наталія Приходько: «Депутат – це водночас психолог»
«Я виступаю за легалізацію проституції та легких наркотиків», – Держсек МІП
Таміла Нартова : «Я хочу піти у політику, мені це подобається, хоча раніше у мене такого не було.»
Аліна Яворська: «Українська політична система не відповідає європейським аналогам»
Олександр Солонько: «Свобода» ще скаже своє слово в українській політиці
Ігор Коліушко: «Образилися – ну й нехай. Ми працюємо з тими, хто не ображається»
Вікторія Римарук: «Попередники Порошенка не ставили в центр своєї уваги простого українця»
Мустафа Найєм: «Політика – це викривлене дзеркало»
Вічні проблеми Києва. Чи скресла крига?
Вероніка Яковлєва: “Важливо мати стальні нерви і не “тупити”
Олег Фіалко: "Давайте просто перенесемо модель роботи мера на моє депутатство"
Грігол Катамадзе: Україна повинна стати «новим Китаєм» для Європи
Артур Мартовицкий: «А что такое парламент? Это 420 человек, каждый из которых не считает себя виноватым»
Тамара Плаксій: «Гра в політичні ігри з нардепами – справа небезпечна»
Іван Процик: тотальне зрадофільство викликає відразу
ЮРИСПРУДЕНЦІЯ, ЖУРНАЛІСТИКА ЧИ ВУЛКАНОЗНАВСТВО?
«Невпевненість та страх — головні вороги»
Як блог допомгає бізнесу та навпаки - бізнес блогу
(044) 481-45-61